اپل watchOS 9.2 را با پشتیبانی از تشخیص خودکار مسیر دویدن و امکان رقابت با رکوردهای قبلی منتشر کرد

اپل watchOS 9.2 را با پشتیبانی از تشخیص خودکار مسیر دویدن و امکان رقابت با رکوردهای قبلی منتشر کرد

به‌روزرسانی watchOS 9.2 اکنون برای کاربران اپل واچ در سرتاسر جهان دردسترس قرار گرفته است و امکاناتی مثل تشخیص خودکار مسیر دویدن، ویژگی Race Route و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.
اپل در رویداد WWDC ۲۰۲۲ از watchOS 9 رونمایی کرد. این سیستم‌عامل که مختص ساعت‌های هوشمند غول فناوری مستقر در کوپرتینو طراحی شده است، تغییراتی مثل واچ‌فیس‌های جدید، سوابق دارویی، بهبود قابلیت ردیابی خواب و برنامه‌های تمرینات ورزشی پیشرفته‌تر را به‌ارمغان آورد اما رابط‌کاربری آن به‌روزرسانی محسوسی نداشت. این شرکت اکنون سعی دارد با انتشار به‌روزرسانی‌های جزئی، قابلیت‌های جدیدی به سیستم‌عامل پوشیدنی خود اضافه و مشکلات آن را رفع کند. watchOS 9.2 پس‌از گذراندن دوره‌ی آزمایشی در هفته‌های گذشته، اکنون برای عموم کاربران دردسترس قرار گرفته است. ازجمله امکانات جدید و جذاب این آپدیت، می‌توان به تشخیص خودکار مسیر دویدن، Race Route و موارد دیگر اشاره کرد.

بیشتر بخوانیم: افزایش امنیت iMessage اپل؛ اعلام هشدار به کاربران درصورت استراق‌سمع پیام‌های آن‌ها

watchOS 9.2 اپل

به‌ گزارش XDA، فهرست رسمی تغییرات watchOS 9.2 اشاره‌ای به تغییرات بصری ندارد، اما بسیاری از کاربران از قابلیت تشخیص خودکار مسیرهای دویدن و ویژگی Race Route لذت خواهند برد. شایان‌ذکر است Race Route به دارندگان اپل واچ اجازه می‌دهد با رکوردهای قبلی خود رقابت کنند.
برای به‌روزرسانی اپل واچ خود باید مراحل زیرا انجام دهید:
• اپلیکیشن Watch را روی آیفون خود اجرا کنید.
• روی General ضربه بزنید.
• گزینه‌ی Software Update را انتخاب کنید.
• چندثانیه صبر کنید.
• پس‌از این‌که به‌روزرسانی جدید نمایش داده شد روی Download ضربه بزنید.

بیشتر بخوانیم: برنامه ریزی اپل برای خروج خط تولید محصولاتش از چین

نکته‌ی مهم این است که هنگام به‌روزرسانی اپل واچ، اطمینان حاصل کنید که این محصول به برق متصل باشد تا بین فرایند آپدیت خاموش نشود.

منبع: زومیت

درباره نویسنده

مطالب مرتبط