کلوپ: با این وضع جایی در لیگ قهرمانان نداریم

کلوپ: با این وضع جایی در لیگ قهرمانان نداریم

به گزارش ورزش سه، لیورپول شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس به مصاف لیدز یونایتد رفت و با نتیجه ۱-۲ برابر این تیم شکست خورد.
آنها گل اول این دیدار را خیلی زود و در دقیقه چهارم دریافت کردند اما موفق شدند بازی را به تساوی بکشند. با این حال، شرایط مطابق خواسته آنها پیش نرفت و بار دیگر در دقیقه ۸۹ و در فاصله چند دقیقه تا پایان بازی گل دوم را دریافت کردند تا سه امتیاز این دیدار را هم از دست داده باشند.

یورگن کلوپ
کلوپ پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:« بازی را خوب شروع کردیم، همانطور که باید بازی کردیم. انرژی زیادی داشتیم اما خیلی زود گل عجیبی خوردیم که تقریبا گل به خودی بود. این موضوع به ما کمکی نکرد اما توانستیم روی ضربه شروع مجدد بازی را به تساوی بکشانیم و نیمه اول معمولی تمام شد، در حالی که لحظات خوبی داشت، ما کمی بدشانس بودیم، آنها را تحت فشار قرار دادیم».

بیشتر بخوانیم: لیورپول ۱ – منچسترسیتی ۰/ تعظیم بهترین‌های جهان مقابل فرعون مصری
سرمربی لیورپول درباره صحبت‌هایش با بازیکنان بین دو نیمه اضافه کرد:« من در رختکن به بازیکنان گفتم که از چه مناطقی می‌توانیم برای آنها دردسرساز شویم، چطور می‌توانیم با این سبک بر اساس پست و منطقه سازگار شویم چون مشخصا آنها در مرکز بسیار منسجم بودند و بال‌ها بخش ضعیف‌تر این تیم بود. ما بازی را واگذار کردیم اما بازیکنان واقعا تلاش کردند. دو شانس خوب داشتیم که از آنها استفاده نکردیم و در شرایطی گل خوردیم که جایی برای دفاع وجود نداشت».
او در پاسخ به این سوال که آیا نگران شانس لیورپول برای حضور در جمع چهار تیم صدر جدول است اظهار داشت:« بله، این نگرانی اصلی من نیست چون در حال حاضر نگرانی‌های مهم‌تری دارم اما بله، البته. من به قدری احمق نیستم که متوجه معنی فاصله‌ها نشوم و می‌دانم چه کسی در صدر است اما شما نمی‌توانید با این سبک بازی بدون ثبات در لیگ قهرمانان باشید. ما باید این شرایط را بهبود ببخشیم».
این مربی آلمانی درباره مشکل تیمش در کنترل بازی‌ها ادامه داد:« در حال حاضر کنترل بازی واقعا دشوار است. بازیکنان واقعا به دنبال این موضوع هستند تا بتوانند سرعت بازی را هم بالا ببرند. ما نشان دادیم که واقعا چه می‌خواهیم اما باید هوشمندانه‌تر و منسجم‌تر بازی کنیم تا بتوانیم به اهدافی که داریم برسیم. ما در حال حاضر به اندازه کافی خوب نیستیم. این باعث شده است که بارها توپ را از دست بدهیم، نتوانیم ضربه آخر را بزنیم و این فضای زیادی برای ضد حمله به حریف داده است که اصلا خوب به نظر نمی‌رسد و احساس خوبی هم ندارد».

منبع: ورزش سه

درباره نویسنده

مطالب مرتبط