کره از ناامیدی به امید، از امید به اشک! (عکس)

کره از ناامیدی به امید، از امید به اشک! (عکس)

گوئه سونگ چو در عرض سه دقیقه موفق شد باخت دو بر صفر کره جنوبی را با تساوی دو بر دو عوض کند اما در ادامه بار دیگر ستاره غنا این تیم را پیش انداخت.

به گزارش “ورزش سه”، نیمه اول دیدار غنا برابر کره‌جنوبی با برتری مطلق نماینده آفریقا همراه بود و آنها موفق شدند با دو گل دقیقه ۲۴ و ۳۴ محمد سالیسو وسپس محمد کدوس با برتری دو بر صفر به رختکن بروند، اما با شروع نیمه دوم شرایط تغییر کرد.

در نیمه دوم اما با دو تعویض پائولو بنتو سرمربی پرتغالی کره‌جنوبی اوضاع به سود شاگردانش شد و در دقایق ۵۸ و ۶۱ گوئه سونگ چو موفق شد طی سه دقیقه دبل کند و کره جنوبی را به بازی برگرداند.

بازی غنا و کره جنوبی

البته پس از این گل این مسابقه مهیج باز هم گل به همراه داشت و اینبار کدوس بود که توانست با به ثمر رساندن گل سوم غنا بار دیگر نتیجه را به سود خود عوض کرد تا پس از نمایش تحسین برانگیزی که در مسابقه اول برابر پرتغال داشت درنهایت اولین سه امتیاز جام به حساب آنها ریخته شود.

بیشتر بخوانیم: تساوی اسپانیا و آلمان/ ژرمن‌ها به جام‌جهانی برگشتند؟

با وجود اینکه کره‌ایها در دومین مسابقه نتوانستند با امتیاز از زمین خارج شوند و این موضوع حسابی پس از سوت پایان بازی عصبانی‌شان کرد، نمایش دیدنی گوئه سونگ که به زیبایی و تبحر تمام توانست روی دو ارسال با قدرت سر زنی خود دو گل تماشایی به ثمر برساند از خاطرات هواداران کره‌ای پاک نخواهد شد.

گوئه سونگ چو

دو گل گوئه سونگ چو به غنا

بیشتر بخوانیم: برد آرژانتین برابر مکزیک با گل مسی

کره‌جنوبی در مصاف برابر غنا در نیمه دوم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و تا دقیقه ۱۱۰ و ۴۶ ثانیه که صاحب یک کرنر دیگر شد ولی داور مسابقه سوت پایان مسابقه را زد شاگردان اودو اوتا را تحت تاثیر قرار داده بود ولی درنهایت دست خالی از بازی دوم خارج شد تا حالا با توجه به تساوی در دیدار اول مقابل اروگوئه در سومین دیدار جام مقابل پرتغال کار بسیار سختی در پیش داشته باشد. البته اگر پرتغال بتواند مقابل اروگوئه به برتری برسد آنها شاید شانس بیشتری برای بردن اروگوئه داشته باشند.

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط