چراغ سبز یونایتد به رونالدو؛ ژانویه می‌توانی بروی!

چراغ سبز یونایتد به رونالدو؛ ژانویه می‌توانی بروی!

به گزارش ورزش سه، شرایط رونالدو در اولدترافورد پس از شکست تحقیرآمیز ۳-۶ این تیم برابر منچسترسیتی در رقابت‌های این هفته لیگ برتر انگلیس به موضوع بحث بسیاری از رسانه‌ها، کارشناسان و فوتبال‌دوستان تبدیل شده بود.
این بازیکن در این بازی نیز به تشخیص اریک تن‌هاخ روی نیمکت قرار داشت و همین موضوع باعث شد که انتقادهایی از این تصمیم سرمربی هلندی مطرح شود.

بیشتر بخوانیم: تحقیر یونایتد مقابل سیتی؛ آبروریزی یاران رونالدو با درخشش غول نروژی و فودن

روی کین، کاپیتان سابق شیاطین سرخ، یکی از کسانی بود که به شدت از این تصمیم انتقاد کرد و مدعی شد که یونایتد با چنین رفتارهایی در حال بی‌احترامی به بازیکنی با سابقه رونالدو است.

حالا روزنامه انگلیسی تلگراف خبر داده است که تن‌هاخ ومقامات این باشگاه آماده هستند تا مذاکراتی را برای فروش این ستاره پرتغالی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی انجام دهند و دیگر مخالفتی با جدایی این بازیکن ندارند.

امکان جدایی در ژانویه برای رونالدو

رونالدو از ابتدای تابستان به صورت جدی در پی جدایی از این باشگاه بود اما مدیران یونایتد و سرمربی این تیم بارها اعلام کردند که تصمیمی برای فروش او ندارند و روی حضور این بازیکن برای فصل جدید حساب کرده‌اند اما او از ابتدای فصل تا به حال تنها ۸۰ دقیقه در ترکیب این تیم به میدان رفته است.

بیشتر بخوانیم: رونالدو به النصر عربستان پیوست

بسیاری معتقد هستند که ظاهر این بازیکن نشان می‌داد که در بازی برابر منچسترسیتی به وضوح از عملکرد هم تیمی‌هایش ناراحت و ناامید است و تحمل این شرایط برای او دشوار به نظر می‌رسد. به این ترتیب، او نیز مطمئنا از جدایی از یونایتد در ماه ژانویه استقبال خواهد کرد.

منبع: ورزش سه

درباره نویسنده

مطالب مرتبط