پیشنهاد ۲۵ میلیون یورویی چلسی به طارمی

پیشنهاد ۲۵ میلیون یورویی چلسی به طارمی

مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران سومین سال حضورش در تیم پورتو پرتغال را سپری می‌کند. این مهاجم هرچند در دو بازی اخیر در لیگ پرتغال برای پورتو گلزنی نکرده است، اما همچنان مهره کلیدی این تیم محسوب می‌شود و سرمربی و هواداران پورتو روی او برای تکرار قهرمانی فصل گذشته حساب زیادی باز کرده‌اند.

این در حالی است که گفته می‌شود طارمی همچنان مدنظر باشگاه‌های اروپایی دیگر قرار دارد. فنرباغچه ترکیه و آث میلان ایتالیا دو باشگاهی بودند که در ماه‌های اخیر بار‌ها خبر علاقه آن‌ها به مهاجم ایران رسانه‌ای شد، اما انتقال طارمی نهایی نشد.

این مهاجم قبل از شروع اردو‌های پیش فصل تیم پورتو تمایلش برای جدایی از این تیم و انتقال به یک باشگاه بزرگ‌تر را پنهان نکرد و به مدیران باشگاه توصیه کرد الان بهترین زمان برای فروش یک مهاجم ۳۰ ساله و کسب درآمد از این طریق است.

هرچند که این توصیه هم راه به جایی نبرد چرا که پورتو چند بازیکن کلیدی دیگر خود را در نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی از دست داده بود و با جدایی طارمی، قدرت هجومی این تیم دچار افت می‌شد.

در میانه همه این اتفاقات، روز گذشته یک صفحه توییتری که اخبار باشگاه پورتو را پوشش می‌دهد، در خبری اختصاصی مدعی شد باشگاه چلسی پیشنهادی ۲۵ میلیون یورویی برای جذب طارمی به پورتو پیشنهاد داده است.

مقاله مرتبط: مصدومیت تلخ طارمی با پاس گل(عکس)

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

درباره نویسنده

مطالب مرتبط