پدر مسی در عربستان: گران‌ترین انتقال تاریخ در راه است

پدر مسی در عربستان: گران‌ترین انتقال تاریخ در راه است

پدر لیونل مسی در سفری غیرمنتظره، وارد عربستان شد. گفته می‌شود که او قرار است درخصوص حضور پسرش در الهلال با مدیران این باشگاه مذاکره کند.
به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که رسانه الچرینگیتو از سفر پدر لیونل مسی به عربستان برای مذاکره با الهلال خبر داده بود، حالا این موضوع به واقعیت پیوسته و تصاویر حضور خورخه مسی در ریاض توسط رسانه‌های سعودی مخابره شده است. اتفاقی عجیب که به نظر می‌رسد شایعات پیرامون آینده اسطوره آرژانتینی رنگ و بوی جدی‌تری به خود گرفته است.
احمد العجلان خبرنگار معروف و مطرح عربستانی، تصاویری از خورخه مسی، ایجنت و پدر کاپیتان تیم ملی آرژانتین را در صفحه توییتر خود منتشر کرده که او وارد سرزمین پادشاهی ریاض شده است.

پدر مسی
پدر مسی برای مذاکره به عربستان رفت


در این تصاویر، عبدالله حمد رئیس آکادمی ورزشی مهد و احمد الخطیب، وزیر گردشگری کشور عربستان نیز در کنار پدر مسی دیده می‌شوند که برای استقبال از خورخه مسی، به دیدار او رفته‌اند.

بیشتر بخوانیم: تصمیم بی‌رحمانه و باورنکردنی در مورد مسی/ فروش مسی برای باز شدن جا برای بازیکنان جدید!

مسی که سفیر گردشگری کشور عربستان محسوب می‌شود، چندی پیش در این کشور حضور پیدا کرد و احمد الخطیب نیز قبلاً از سفر دوم لیونل مسی ستاره آرژانتینی به عربستان در ماه مارس خبر داده بود.
الخطیب از سفر مسی، خانواده و دوستانش به پادشاهی استقبال کرد و تاکید کرد که ستاره آرژانتینی “سفیر گردشگری عربستان” است.
مسی ۳۵ ساله تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ با تیم فرانسوی پاری سن ژرمن قرارداد دارد. جایی که او تا به حال دو پیشنهاد برای تمدید را رد کرده است.
روزنامه سعودی الیوم درخصوص شایعات پیرامون پیوستن مسی به الهلال نوشته است که فوق ستاره آرژانتینی، پیشنهادی را از سوی این تیم عربستانی دریافت کرده ولی آن را رد کرده بود. اما با درخواست‌های مالی هنگفت مدیریت باشگاه به ریاست فهد بن نافل، مسی را غافلگیر کرده است.
روزنامه الیوم امروز یکشنبه اعلام کرد که لیونل مسی برای پیوستن به الهلال، درخواست ۶۰۰ میلیون دلار برای هر فصل داشته است، در حالی که پیشنهاد رسمی الهلال ۲۰۰ میلیون دلار در هر فصل بوده است.
این روزنامه اشاره کرد که مدیریت الهلال پیشنهاد خود به لیونل مسی را به ۳۵۰ میلیون دلار در هر فصل افزایش داده است، مشروط بر اینکه پدر مسی ظرف چند روز آینده برای مذاکره رسمی وارد عربستان شود.

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط