پتنت جدید هواوی گوشی تاشویی با نمایشگر سه‌گانه را به‌نمایش می‌گذارد

پتنت جدید هواوی گوشی تاشویی با نمایشگر سه‌گانه را به‌نمایش می‌گذارد

پتنت جدیدی از هواوی منتشر شده است که در آن گوشی هوشمند تاشویی با نمایشگر سه‌گانه به‌چشم می‌خورد.

اخیراً دفتر مالکیت معنوی چین پتنت جدیدی از هواوی منتشر کرده است که در آن گوشی هوشمند تاشو جدیدی با نمایشگر سه‌گانه و طراحی جالب دیده می‌شود. به‌گزارش هواوی سنترال، این پتنت با شماره CN217847335U ثبت شده و همراه آن نموداری دیده می‌شود. با بررسی جزئیات می‌توان متوجه شد که پتنت جدید هواوی گوشی هوشمند تاشویی را نشان می‌دهد که ساختار سه‌گانه دارد. در دستگاه مذکور دو لولا تعبیه شده است که یکی در سمت چپ و دیگری راست قرار گرفته‌اند.

پتنت جدیدی از هواویهمان‌طورکه در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، این لولاها بین محفظه‌ی دوم و قسمت متحرک دوم مجموعه لولای دوم متصل می‌شوند؛ به‌طوری‌که از تاشدن محفظه‌ی دوم و محفظه‌ی سوم دربرابر مجموعه لولای دوم جلوگیری شود.

بیشتر بخوانیم: عینک هوشمند هواوی Smart Vision VR با نمایشگر Micro-LED معرفی شد

هواوی با پتنت جدید نشان می‌دهد چگونه می‌توان فرم‌فکتورهای متفاوتی از گوشی‌های تاشو را تولید کرد؛ به‌گونه‌ای که کاربرد خود را حفظ کنند. پیش‌تر نیز TCL گوشی هوشمند تاشویی با نمایشگر سه‌گانه توسط کرده بود؛ اما به‌دلیل ضخامت زیاد کاربرد زیادی نداشت.

درنهایت باید گفت نمایشگرهای تجهیزات الکترونیکی ساخته‌شده براساس پتنت مذکور باید به ترتیب خاصی خم شوند تا از حرکت نرم اجزای تاشو اطمینان حاصل شود و عمر محصول افزایش یابد.

بیشتر بخوانیم: مشخصات، طراحی و زمان احتمالی رونمایی هواوی P60 فاش شد

درحال‌حاضر، هواوی از تولید گوشی تاشو مجهز به نمایشگر سه‌گانه خبر نداده است. ازاین‌رو، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این موضوع فعلاً به‌عنوان تحقیق منتشر شده است؛ اما احتمالاً دارد در آینده‌ی نزدیک شاهد آن باشیم. هم‌اکنون، هواوی تعدادی گوشی هوشمند تاشو دارد، ازجمله میت Xs 2 و میت X2 که صفحه‌نمایش دوگانه دارند.

منبع: زومیت

درباره نویسنده

مطالب مرتبط