واکنش غیرمنتظره عطایی به اتفاق جنجالی ایران-هلند

واکنش غیرمنتظره عطایی به اتفاق جنجالی ایران-هلند

به گزارش “ورزش سه”، شب گذشته و در جریان دیدار دو تیم ایران و هلند یک اتفاق عجیب رخ داد. در ست سوم مسابقه پاس اشتباه محمد طاهر وادی برای علی اصغر مجرد باعث کسب یک امتیاز برای هلند شد و همین موضوع واکنش بهروز عطایی را در پی داشت.
بعد از این اشتباه محمد طاهر وادی، سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت او را از زمین مسابقه خارج کند و جواد کریمی را جایگزین وادی کند. هنگام خروج وادی از زمین، بهروز عطایی نکته ای را به او متذکر شد که این موضوع با واکنش تند پاسور تیم ملی رو به رو شد و در ادامه برای چندثانیه جر و بحثی بین این دو نفر شکل گرفت.
محمد طاهر وادی بعد از مسابقه دیشب به حواشی ایجاد شده پیرامون این موضوع واکنش نشان داد و آن را شیطنت فضای مجازی دانست. در همین راستا بهروز عطایی نیز با یک استوری اینستاگرامی به این جنجال واکنش نشان داده است. عطایی با انتشار تصویری از خودش در کنار وادی نوشت: ده سال پیش هم کیفیتی داشتی که میتوانستی در تیم ملی بازی کنی اما حریف زیاد خواهان نشدی، همان هایی که الان هم دنبال حاشیه‌سازی برایت هستند اما چه از نظر اخلاقی و چه فنی بهترینی.

تصویر جر و بحث عطایی و وادی

تصویر جر و بحث عطایی و وادی

گفتنی است محمد طاهر وادی بعد از بازی دیشب درباره این صحنه گفته بود: من هم آن ویدئو را دیدم، اما نمی دانم نام این کار را چه می‌توان گذاشت؛ شیطنت فضای مجازی یا هر چیز دیگر. اگر چنین چیزی بود آیا باز هم عطایی من را روانه میدان می‌کرد؟
من علامتی برای حمله به مجرد دادم و فکر می‌کنم او متوجه نشد. من هم طبق روال پاس دادم. بعد از تعویض سرمربی تیم از من پرسید که در زمین چه اتفاقی افتاد و من هم گفتم که به اصغر علامت دادم اما او به اشتباه حرکت کرد. کل موضوع همین بود. نمی‌دانم تصاویری که پخش شده از روی قصد بوده یا دلیل دیگری داشته که تنها همین قسمت را پخش کرده‌اند. کسی ندید که پس از آن صحنه آماده بودم و از عطایی پرسیدم که آیا دو تعویضه برخواهم گشت یا خیر؟ وی هم خطاب به من اعلام کرد فعلاً استراحت کن تا دوباره به بازی برگردی.

استوری عطایی برای وادی
تیم ملی والیبال ایران با شکست در بازی شب گذشته حریف برزیل در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان شد. این اتفاق در حالی رخ داد که در صورت پیروزی تیم ملی مقابل هلند حریف به‌مراتب ساده‌تری مقابل ایران قرار می گرفت چرا که در آن صورت ما به مصاف اوکراین می‌رفتیم.

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط