نسخه محدود شیائومی ۱۲T پرو با ظاهر الهام‌گرفته از عناصر مجسمه‌سازی معرفی شد

نسخه محدود شیائومی ۱۲T پرو با ظاهر الهام‌گرفته از عناصر مجسمه‌سازی معرفی شد

شیائومی با همکاری هنرمندی به نام دنیل آرشام نسخه‌ای تعداد محدود از مدل جدید شیائومی ۱۲T پرو را با ظاهری الهام‌گرفته از مجسمه‌سازی معرفی کرد.

شیائومی با همکاری هنرمندی به نام دنیل آرشام نسخه‌ای تعداد محدود از مدل جدید شیائومی ۱۲T پرو را با ظاهری الهام‌گرفته از مجسمه‌سازی معرفی کرد.شیائومی امروز مدل جدیدی از شیائومی ۱۲T Pro را به‌عنوان نسخه‌ی دنیل آرشام (Daniel Arsham) رونمایی کرد. این گوشی با همکاری شرکت چینی و هنرمند ساکن اهل نیویورک تولید و در طراحی آن از عناصر مجسمه‌سازی بهره گرفته شده است.

بیشتر بخوانیم:مشخصات گوشی‌های سری شیائومی ۱۲T پیش از رونمایی فاش شد
به‌گزارش GSMArena، شیائومی ۱۲T پرو مدل Daniel Arsham فقط با ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی، ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم، تراشه‌ی Snapdragon 8+ Gen 1 و دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی فروخته می‌شود. پنل پشتی این دستگاه سبزرنگ است و کریستال‌های مسی‌رنگی روی آن، در زاویه‌های مختلف می‌درخشند.

شیائومی 12T پرو
دنیل آرشام می‌گوید در ۲۰ سال آینده، افرادی که این گوشی را دراختیار خواهند داشت، از آن به‌عنوان شیء مجسمه‌سازی استفاده خواهند کرد و درواقع، به لحظه‌ای خاص از زمان ارتباط دارد که فراتر از عملکرد آن خواهد بود. این هنرمند با آزمایش بافت‌های مختلف، طرحی ایجاد کرد و پنل پشتی این نسخه از شیائومی ۱۲T پرو نتیجه‌ی تخصص مجسمه‌سازی او روی گوشی‌های هوشمند است.

نسخه دنیل آرشام شیائومی 12T Pro

بیشتر بخوانیم: شیائومی میکس فولد ۲ معرفی شد؛ باریک‌ترین گوشی تاشو جهان

شیائومی می‌گوید مدل محدود جدید شیائومی ۱۲T پرو با همکاری دنیل آرشام و براساس ایده‌ی آینده‌ی خیالی ساخته شده است که با ارزش‌های اصلی این شرکت در نوآوری و طراحی و تولید مطابقت دارد. قیمت این محصول منحصر‌به‌فرد ۸۹۹ یورو خواهد بود و فقط دوهزار دستگاه از آن درسرتاسر جهان عرضه خواهد شد.

منبع: زومیت

درباره نویسنده

مطالب مرتبط