نخستین واکنش ساپینتو به جدایی آجورلو:شوکه شدم!

نخستین واکنش ساپینتو به جدایی آجورلو:شوکه شدم!

به گزارش “ورزش سه”، همواره هواداران استقلال عادت کرده اند در زمانی که تیمشان در دل بحران قرار گرفته و یا وضعیت خوبی از نظر عملکرد و جایگاه جدولی ندارد، شاهد تغییرات مدیریتی باشند و می توان گفت روز گذشته و در یکی از نمونه های کمتر دیده شده، آبی ها در روزهای صدرنشینی لیگ (حتی به شکل مشترک با رقیب دیرینه)، یک جابجایی دیگر در رأس مدیریت باشگاه را شاهد بودند.
شایعات جدایی مصطفی آجورلو از چند روز پیش در رسانه ها و فضای مجازی و کانال های هواداری نزدیک به باشگاه منتشر شد ولی در این مدت بارها و بارها از سوی مدیران از جمله کریمی، عضو هیئت مدیره و سمیعی، معاون حقوقی باشگاه تکذیب شد اما باز هم تکذیب های آنها برعکس درآمد و مدیرعامل کهنه کار و باتجربه آبی ها، صندلی ریاست باشگاه را ترک کرد.
از شب گذشته تاکنون، حدس و گمان های زیادی درباره علت و چرایی جدایی آجورلو مطرح شده و هنوز به درستی علت دقیق این تصمیم وزارت ورزش و برکناری مدیرعامل استقلال مشخص نیست، اما در این میان واکنش روزنامه پرتغالی و مصاحبه کوتاه آنها با ساپینتو نیز در نوع خود جالب توجه است.

روزنامه رکورد سعی کرده است که پای مسائل سیاسی را به برکناری آجورلو باز کند. آنها مدعی شده اند خوشحالی نکردن بازیکنان استقلال در بازی های اخیر و به دلیل جو کنونی کشور و مسائلی مانند مچ بندهای مشکی باعث شده تا مدیرعامل این تیم از کار برکنار شود، چرا که این باشگاه روابط قوی با دولت دارد.

نظر ساپینتو درباره جدایی آجرلو

رکورد در ادامه گفت و گوی کوتاهی نیز با سرمربی آبی ها داشته است. ساپینتو از تصمیم اتخاذ شده شوکه است و می گوید کسی این را پیش بینی نمی کرد. او به روزنامه پرتغالی گفته است: من از این وضعیت کاملا غافلگیر شدم. مطلقاً هیچ چیز چنین تصمیمی را پیش بینی نمی کرد.او در ادامه با تمجید از رئیس برکنار شده اش گفت: آقای آجورلو همیشه مدیرعاملی بوده که تمام تلاش خود را کرده است تا همه شرایط را برای ما فراهم کند تا بتوانیم موفقیت‌های کنونی را که به دست بیاوریم و از همه مهمتر، برای قهرمانی بجنگیم.
ساپینتو با اظهار شگفتی از برکناری آجورلو به رکورد گفته است: من شوکه شده ام، این خبری است که از مطبوعات شنیده ام و سعی خواهم کرد بفهمم چه اتفاقی برای رئیس (آجورلو) افتاده است.
با جدایی آجورلو از استقلال، حالا سرمربی پرتغالی مهمترین حامی خود را از دست داده است. با این حال، علی فتح الله زاده در نخستین واکنش خود پس از انتخاب به عنوان مدیرعامل باشگاه، خبر داده که کاملا از ساپینتو حمایت خواهد کرد و تیم او، مدعی اول قهرمانی است.

منبع: ورزش سه

درباره نویسنده

مطالب مرتبط