نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر ایران + (جدول)

نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر ایران + (جدول)

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال با برگزاری ۸ دیدار در طی ۳ روز و با صدرنشینی مطلق پرسپولیس به پایان رسید؛ مروری داریم بر نتایج کامل هفته شانزدهم لیگ برتر ایران

به گزارش انصاف ورزشی، شانزدهمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر ایران در حالی به پایان رسید که احتمالا از هفته آینده بازی‌ها با حضور تماشاگر برگزار خواهد شد و شرایط کابوس‌وار و سوت و کور برگزاری بازی‌ها به پایان خواهد رسید.
اما در ۸ دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر پرسپولیس، سپاهان، ملوان و مس کرمان ۴ برندگان هفته بودند و ۴ بازی دیگر نیز به تساوی انجامید.

بیشتر بخوانیم: قرعه‌ کشی جام حذفی انجام شد
در این هفته از رقابت‌ها با توجه به نتایج کسب شده، پرسپولیس که در آزادی به سختی از سد ذوب آهن اصفهان عبور کرد توانست اختلاف خود را با نزدیکترین رقیب خود در صدرجدول به ۵ امتیاز افزایش داد.
اما در مهمترین دیدار هفته سپاهان و استقلال در اصفهان به مصاف هم رفتند که زردپوشان اصفهانی با پنالتی ثانیه‌های آخر از سد استقلال عبور کردند تا هم رقیب همیشگی را دبل کرده باشند و هم تبدیل به نزدیکترین تعقیب‌کننده پرسپولیس شوند.
در دیگر بازی مهم هفته نیز تراکتور تبریز و گلگهر سیرجان در یک دیدار مهیج به مصاف هم رفتند که نهایتا تساوی پرگل ۲ بر ۲ عایدی کار بود تا گلگهر رتبه دوم جدول را به سپاهان واگذار کند.

بیشتر بخوانیم: شکست استقلال برابر سپاهان/ مورایس برنده دربی پرتغالی

نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر ایران

سپاهان اصفهان ۲ _ استقلال تهران ۱
مس رفسنجان ۱ _ نساجی مازندران ۱
ملوان بندرانزلی ۱ _ پیکان تهران ۰
مس کرمان ۲ _ نفت مسجدسلیمان ۰
پرسپولیس تهران ۱ _ ذوب آهن اصفهان ۰
صنعت نفت آبادان ۰ _ فولاد خوزستان ۰
هوادار تهران ۱ _ آلومینیوم اراک ۱
تراکتور تبریز ۲ _ گلگهر سیرجان ۲

جدول لیگ برتر تا پایان هفته 16ام

هفته آینده لیگ برتر فوتبال ایران در روزهای پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

منبع: انصاف نیوز

درباره نویسنده

مطالب مرتبط