مقاومت گلکسی S23 در برابر سقوط روی بتن و آسفالت

مقاومت گلکسی S23 در برابر سقوط روی بتن و آسفالت

سامسونگ تأیید کرده است که گوشی‌های سری گلکسی S23 با شیشه‌ی محافظ گوریلا گلس ویکتوس ۲ تولید می‌شوند که مقاومت بالایی در برابر سقوط دارد.

سامسونگ رابطه‌ی نزدیکی با کورنینگ دارد و معمولا قبل از گوشی‌سازان دیگر سراغ استفاده از شیشه‌های محافظ این شرکت می‌رود. آن‌طور که GSMArena می‌نویسد، گلکسی اس ۲۳ سامسونگ اولین گوشی دنیا با شیشه‌ی محافظ گوریلا گلس ویکتوس ۲ خواهد بود.

ویکتوس ۲ روی مقاومت در برابر سقوط از ارتفاع تمرکز دارد. به ادعای کورنینگ، گوشی مجهزبه این شیشه از سقوط یک متری روی بتن و سقوط دو متری روی آسفالت جان سالم به در می‌برد. افزایش مقاومت ویکتوس ۲ در برابر سقوط باعث کاهش مقاومت در برابر خط و خش نشده است.

بیشتر بخوانیم: عرضه گوشی های پرچم دار سامسونگ با تراشه‌های اسنپدراگون

گلکسی s22 اولترا


کورنینگ در بیانیه‌ی جدیدی می‌گوید سامسونگ اولین برند دنیا خواهد بود که از ویکتوس ۲ استفاده می‌کند. در این بیانیه به‌طور مستقیم به نام گلکسی S23 اشاره نشده، اما سامسونگ تأیید کرده است که پرچمداران جدیدش اولین گوشی‌های دنیا با ویکتوس ۲ خواهند بود.

بیشتر بخوانیم: مشخصات و تصاویر باکیفیت گلکسی S23 به‌ اشتباه توسط AT&T فاش شد

به احتمال زیاد شیشه‌ی ویکتوس ۲ افزون‌بر پنل جلویی برای حفاظت از پنل پشتی سری گلکسی S23 نیز استفاده می‌شود. سامسونگ سال گذشته از شیشه‌ی ویکتوس پلاس برای حفاظت از پنل پشتی و جلویی گلکسی S22 استفاده کرد.

منبع: زومیت

درباره نویسنده

مطالب مرتبط