لئو مسی قصد بازگشت به بارسلونا را ندارد

لئو مسی قصد بازگشت به بارسلونا را ندارد

به گزارش ورزش سه، جدایی مسی از بارسلونا در تابستان ۲۰۲۱، بمبی بزرگ در تاریخ نقل و انتقالات اروپا رقم زد و حالا پس از گذشت بیش از یکسال، کاتالان ها رویای بازگشت شماره ۱۰ افسانه ایی خود را در سر می پرورانند.

در همین رابطه خبرنگاران از ژاوی سرمربی بارسا سوالی را درباره پیوستن مسی به این تیم مطرح کردند که او در پاسخ گفت:
“راجع به بازگشت لئو به بارسا باید منتظر بمانیم. بارسا خانه اوست اما در مورد آینده لئو قرار نیست لطفی در حق او بکنیم.
همه می دانند که من عاشق لئو هستم. او دوست خوب من است و لطفا بیایید فشاری روی او ایجاد نکنیم تا از دورانش در PSG لذت ببرد. ”

خانواده لئو مسیپس از این صحبت های ژاوی که برخی از فوتبال دوستان را به این انتقال در آینده امیدوار کرد، مت لاو سردبیر روزنامه تایمز طی گزارشی اعلام کرد کرده که لئو در پاریس جا افتاده و از وضعیتش در این تیم کاملا خشنود است.

اگرچه قرارداد این بازیکن ۳۵ ساله در ژوئن سال آینده با PSG به پایان می رسد اما بندی در قرارداد او وجود دارد که باشگاه پاری سن ژرمن می تواند به طور خودکار آن را تا ژوئن ۲۰۲۴ فعال کند.

بیشتر بخوانیم: ژاوی: بارسلونا دیگر لیاقت ماندن در لیگ قهرمانان را ندارد

همچنین به گفته روزنامه نگار Sport Mole پیشنهاداتی مبنی بر اینکه آبی اناری ها برای به خدمت گیری مسی در همین ژانویه ارسال می کنند، کذب است و حقیقت ندارد.

این روزنامه نگار در ادامه گفته که مسی پس از جام جهانی در باره آینده خود تصمیم خواهد گرفت اما حتی اگر تصمیم به تمدید قرارداد فعلی خود نداشته باشد در ژانویه پیش رو، تیم پاریسی را ترک نخواهد کرد.

لئو مسی از بودن در پاریسن ژرمن خوشحال است

مسی در این فصل عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش گذاشته و موفق شده برای قهرمان لوشامپیونه در تمامی رقابت ها، ۱۲ گل و ۱۳ پاس گل به ثمر برساند و باشگاه پاریسن ژرمن نیز با مثلث تهاجمی خود عملکردی عالی تا اینجای کار داشته است.

لئو و خانواده اش در این یکسال اخیر، با زندگی در پاریس خو گرفته اند و اکنون از همه جوانب احساس خوبی دارند و با وجود صحبت های خوان لاپورتا بابت تمایلش از بازگشت مسی، بعید است لئو را مجددا در پیراهن آبی اناری ها ببینیم و باید قبول کنیم که عشق بازیِ لئو و بارسا در تابستان گذشته برای همیشه به تاریخ پیوست اما در قلب هواداران کاتالانی ماندگار خواهد ماند.

منبع: ورزش سه

درباره نویسنده

مطالب مرتبط