قابلیت تصویر در تصویر برای تماس‌های ویدیویی در واتس اپ در نسخه iOS

قابلیت تصویر در تصویر برای تماس‌های ویدیویی در واتس اپ در نسخه iOS

با به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ می‌توان هنگام تماس‌های ویدیویی از اپ‌های دیگر استفاده کرد یا حتی به گشت‌وگذار در وب پرداخت.
واتس‌اپ بالاخره قابلیت تصویر در تصویر برای تماس‌های ویدیویی را در اختیار کاربران iOS قرار داد. واتس‌اپ از اواخر سال گذشته میلادی درحال بررسی این قابلیت بود و حالا جدیدترین به‌روزرسانی iOS شامل آن می‌شود. با این ویژگی کاربران می‌توانند حین تماس‌های ویدیویی از اپ‌های دیگر نیز استفاده کنند.
این ویژگی تفاوتی با حالت تصویر در تصویر فیس‌تایم ندارد و تماس‌های ویدیویی واتس‌اپ به یک پنجره کوچک تبدیل می‌شود که در بالای اپ‌ها قرار می‌گیرد. بنابراین از این پس کاربران هنگام تماس‌های ویدیویی می‌توانند به سراغ‌های اپ‌های دیگر بروند؛ برای مثال می‌توانند حین تماس ویدیویی، در دنیای وب گشت‌وگذار یا حتی بازی کنند.

بیشتر بخوانیم: تایید فقط نیمی از قاب‌ های تولید شده آیفون در هند توسط اپل

قابلیت تصویر در تصویر در به‌روزرسانی واتس‌اپ برای iOS

قابلیت تصویر در تصویر در به‌روزرسانی واتس‌اپ برای iOS


همان‌طور که گفتیم، ویژگی تصویر در تصویر در جدیدترین به‌روزرسانی واتس‌اپ برای iOS وجود دارد. این آپدیت با نسخه ۲۳٫۳٫۷۷ را می‌توانید از اپ استور برای آیفون خود دانلود کنید. با وجودی که این ویژگی در آپدیت جدید واتس‌اپ وجود دارد، اما برای استفاده از آن احتمالاً باید کمی صبور باشید.

به گفته واتس‌اپ، این قابلیت طی هفته‌های آینده در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد. البته آپدیت اخیر ویژگی‌های دیگری هم دارد که به‌مرورزمان کاربران به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنند.

از این ویژگی‌های جدید می‌توان به امکان افزودن کپشن در هنگام ارسال اسناد و پشتیبانی از توضیحات طولانی‌تر برای گروه‌ها اشاره کرد. همچنین در این آپدیت با آواتارهای شخصی‌سازی‌شده‌ای روبه‌رو هستیم که می‌توان از آن‌ها به‌عنوان استیکر یا تصاویر پروفایل استفاده کرد. برخی از این قابلیت‌ها در آپدیت جدید واتس‌اپ برای اندروید هم وجود دارند.

واتس‌اپ چند هفته پیش ویژگی‌های جدیدی را برای بخش استاتوس‌ها معرفی کرد که شامل مواردی مانند به‌‌اشتراک‌گذاری استاتوس‌های صوتی و همچنین واکنش به استاتوس‌ها از طریق ایموجی‌ها می‌شود.

بیشتر بخوانیم:

منبع: دیجیاتو

درباره نویسنده

مطالب مرتبط