فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو آغاز شد + جدول

فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو آغاز شد + جدول

فروش فوق العاده سورن پلاس، دنا و ۲ محصول هایما برای متقاضیان عادی، دارندگان خودرو‌های فرسوده و مادران از امروز (۱۷ اسفند) آغاز شده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت نیمه شعبان فروش فوق العاده سورن پلاس، دنا پلاس و ۲ محصول هایما را برای متقاضیان عادی؛ دارندگان خودرو‌های فرسوده و مادران از امروز (۱۷ اسفند) آغاز کرد.
در این طرح فروش سورن پلاس بنزینی، دناپلاس توربورشارژ اتوماتیک و هایما S5 و S7 با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه شده است.
متقاضیان عادی (به استثنا دارندگان خودرو‌های فرسوده و مادران) پس از افتتاح حساب وکالتی، می‌توانند از ساعت ۱۱ امروز (۱۷ اسفند) تا ساعت ۲۴ شنبه (۲۰ اسفند) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی اینترنتی esale.ikco.ir ثبت نام کنند.
براساس این گزارش؛ متقاضیان عادی برای خرید خودرو‌های سورن پلاس بنزینی و دناپلاس توربورشارژ اتوماتیک باید مبلغ ۱۳۰میلیون تومان و برای خرید خودروی خانواده هایما مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی خود ذخیره کنند. متقاضیان جایگزینی خودرو‌های فرسوده و مادران (طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) برای ثبت نام نیاز به حساب وکالتی ندارند.

بیشتر بخوانیم:

مشتریان نهایی روز یکشنبه (۲۱ اسفند) از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی مشخص می‌شوند.
متقاضیان ثبت نام در این طرح می‌توانند با مراجعه به یکی از بانک‌های (ملی، ملت، صادرات، تجارت، رفاه، پاسارگاد، پارسیان، آینده، کشاورزی، رسالت، اقتصاد نوین، مهر ایرانیان و سپه) برای افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب وکالتی اقدام کنند.
براساس اعلام گروه صنعتی ایران خودرو؛ امکان افتتاح حساب وکالتی به صورت آنلاین و برخط تا ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۰ اسفند فراهم شده است.

جدول فروش ایران خودرو

منبع: تسنیم

درباره نویسنده

مطالب مرتبط