صعود استقلال به جمع ۸ تیم نهایی جام حذفی/ ملوان ۱۰ نفره حریف آبی‌ها نشد

صعود استقلال به جمع ۸ تیم نهایی جام حذفی/ ملوان ۱۰ نفره حریف آبی‌ها نشد

تیم استقلال با برتری مقابل ملوان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به دور بعدی این رقابت‌ها صعود کرد.
به گزارش حستایل و به نقل از خبر ورزشی تیم‌های استقلال تهران و ملوان بندرانزلی در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان وقت‌های قانونی با نتیجه یک بر صفر به سود آبی‌پوشام پایتخت خاتمه پیدا کرد.
استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، صالح حردانی (۴۶ – امیر ارسلان مطهری)، ابوالفضل جلالی، آرش رضاوند، سعید مهری (۷۰ – آرمان رمضانی)، روزبه چشمی، کوین یامگا، مهدی قایدی (۸۵ – سجاد شهباززاده) و محمد محبی (۸۵ – امید حامدی‌فر).

استقلال


ملوان: ایمان صادقی، عبدالله حسینی (۱۹ – مصطفی نائیج‌پور)، سعید کریمی، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، محمود مطلق‌زاده، صادق بارانی، مسعود زائر کاظمین، سجاد بازگیر، مهران احمدی و سهیل فداکار.

ملوان


بازی در نیمه نخست با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
اما در با شروع نیمه دوم مجید عیدی که در نیمه اول یک کارت زرد از پیام حیدری داور مسابقه دریافت کرده بود با خطایی که در دقیقه ۵۱ انجام داد با دریافت دومین کارت زرد و درنهایت گرفتن کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد تا کار ملوان در مقابل استقلال میزبان سخت شود.
ارسلان مطهری که در این بازی با صلاحدید ساپینتو روی نیمکت نشسته بود در دقیقه ۴۶بجای صالح حردانی به زمین مسابقه آمد و موفق به زدن گل برتری استقلال شد به اینصورت که ارسال کرنر در نزدیکی‌های محوطه شش قدم با ضربه سر محبی به ارسلان مطهری رسید اما ضربه سر او را ایمان صادقی برگشت داد. در ادامه مطهری توپ برگشتی را با بغل پا وارد دروازه کرد.

بیشتر بخوانیم: جزییات سوپرلیگ آسیا
آرمان رمضانی دیگر بازیکن تعویضی ساپینتو در این دیدار که در دقیقه ۷۰ بجای سعید مهری وارد زمین مسابقه شده بود روی نفود مهدی قایدی و سانتر ابوالفضل جلالی با ضربه سر گل دوم استقلال را به ثمر رساند تا شکست تیم ملوان در ورزشگاه آزادی قطعی شود.
تلاش تیم ملوان با یک بازیکن کمتر راه به جایی نبرد تا تیم استقلال برنده نهایی این مسابقه و آبی‌ها با این پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رسیده باشند.
وی در ادامه گفت: این آخرین باری بود که من روی نیمکت فولاد نشستم و بازی بعدی مقابل هر تیمی باشد روی نیمکت نیستم. من با افتخاراتی که به دست آوردم، ۲ بار حضور در لیگ قهرمانان آسیا و ۲ جام برای تیمم است که باعث می‌شود بازیکنانم لایق احترام بیشتری باشند. به خاطر اینکه این احترام در یک ماه گذشته رعایت نشد این آخرین بازی من روی نیمکت فولاد بود. در بازی بعد من روی نیمکت نیستم.

منبع: خبر ورزشی

درباره نویسنده

مطالب مرتبط