لهستان ۳-۰ ایران؛ غیر قابل مقایسه با لیگ ملت‌ها

لهستان ۳-۰ ایران؛ غیر قابل مقایسه با لیگ ملت‌ها

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌کند این روزها در لهستان حضور دارد. شاگردان بهروز عطایی در جام واگنر سه بازی تدارکاتی بسیارخوب مقابل تیم های لهستان صربستان و آرژانتین انجام می‌دهند.

ملی پوشان والیبال ایران امروز در اولین مسابقه خود در جام واگنر به مصاف لهستان رفته و مقابل چشم هزاران هوادار حاضر در سالن از حریف خود در سه ست پیاپی شکست خوردند.

در ست اول این لهستان بود که در امتیازات پایانی به شکل قابل توجهی پیشی گرفت و نهایتاً توانست با نتیجه ۲۵-۱۹ به پیروزی دست پیدا کند. در ست دوم ایران عملکرد به مراتب بهتری از خود ارائه داد و حتی تا آستانه پیروزی نیز پیش رفت اما در نهایت کار را ۲۹-۲۷ واگذار کرد. در ست سوم هم این لهستان بود که از همان ابتدا عملکرد بهتری ارائه داد و در پایان ۲۵-۱۷ به پیروزی رسید تا در سه ست پیاپی و به راحتی فاتح این نبرد شود.

شکست تیم ملی والیبال در جام واگنر

مقاله مرتبط: موسوی: پشیمانم که به تیم ملی والیبال برگشتم/ ماشین کشاورزی نیستیم؛ امکانات اردو اسفبار است

تیم ملی والیبال ایران فردا شب در دومین بازی خود در چارچوب جام واگنر به مصاف صربستان خواهد رفت؛ شاگردان ایگور کولاکوویچ نیز در مسابقه اول خود در برابر آرژانتین شکست خورده بودند. همچنین لهستان هم برابر دیگر تیم برنده روز اول یعنی آرژانتین مصاف خواهد داد.

منبع: ورزش سه

درباره نویسنده

مطالب مرتبط