شکسته شدن قیمت گوشت قرمز

شکسته شدن قیمت گوشت قرمز

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از افزایش عرضه گوشت قرمز گرم از محل تولید داخل و واردات خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، «جبرئیل برادری» در بازدید از بازار عمده توزیع گوشت میدان بهمن به همراه «شهیاد آبنار» مدیرکل دفتر بازرگانی داخلی کالاهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، افزود: دولت برای تنظیم بازار این محصول پروتئینی تلاش می کند.

وی اظهارداشت: به‌منظور رفاه حال شهروندان و سهولت دسترسی خریداران، با هماهنگی‌های به عمل آمده با استان‌های معین تامین کننده دام استان تهران، دام‌های مازاد بر نیاز مصرف به‌طور منظم تحت نظارت سازمان دامپزشکی وارد استان شده و در کشتارگاه‌های استان تهران کشتار و روزانه توزیع می‌شود.

بیشتر بخوانیم:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اضافه‌کرد: این طرح از ۶ بهمن در غرفه‌های منتخب میدان بهمن آغاز شده و پس از اعمال ضوابط دامپزشکی و تحت نظارت‌های دقیق به‌طور مستقیم عرضه می‌شود.

وی در خصوص واحدهایی که شامل این طرح هستند، گفت: غرفه‌هایی که گوشت گرم داخلی کشتار روز را از این طریق عرضه می‌کنند با تایید اتحادیه‌های گوشت گوسفندی و گاوی بوده که با نصب بنر بر درب واحد مشخص خواهند بود.

برادری تصریح‌کرد: همچنین با دستور وزارت جهاد کشاورزی، توزیع گوشت گرم وارداتی نیز در دستور کار قرار دارد که با این طرح‌ها قیمت شکسته خواهد شد.

منبع: ایرنا

درباره نویسنده

مطالب مرتبط