شرایط ثبت نام پیش فروش سایپا با قیمت نصف بازار

شرایط ثبت نام پیش فروش سایپا با قیمت نصف بازار

پیش فروش سایپا ویژه مادران پنجشنبه ۱۷ آذر آغاز خواهد شد. خودروهای عرضه شده در این پیش فروش با قیمت بسیار پایین‌تر از بازار عرضه می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، پیش فروش سایپا ویژه مادران پنجشنبه این هفته آغاز خواهد شد.

شرایط طرح پیش فروش سایپا ویژه مادران آذر ۱۴۰۱ شامل شاهین،ساینا اتوماتیک، ساینا دوگانه سوز و سایپا ۱۵۱ اعلام شد.

مرحله جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.

این بخشنامه در تاریح ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ ساعت ۱۰ صبح فعال خواهد شد.

بیشتر بخوانیم: خودرو اپل نیامده دل مشتریان را ربود!

شرایط طرح پیش فروش سایپا آذر ۱۴۰۱

ساینا s اتوماتیک در شرایط پیش فروش یکساله عادی با قیمت پیش فروش ۱۳۹ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان عرضه خواهد شد و زمان تحویل آن اردیبهشت سال آینده خواهد بود.

سایپا ۱۵۱ با قیمت پیش فروش ۸۴ میلیون و ۹۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود و زمان تحویل آن تیر سال آینده خواهد بود.

شرایط طرح پیش فروش سایپا آذر 1401

بیشتر بخوانیم: صدور کارت‌ های ملی هوشمند تهرانی‌ ها تا پایان سال

تفاوت قیمت کارخانه و بازار سایپا ۱۵۱

در جدیدترین طرح فروش شرکت خودروسازی این شرکت، مبلغ پیش‌فروش سایپا ۱۵۱ ۸۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. این درحالی است که این خودرو در بازار آزاد کشور ۲۰۲ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

این تفاوت قیمت یعنی خریداران سایپا ۱۵۱ در طرح پیش‌فروش ویژه مادران، حدود ۱۱۸ ملیون تومان سود کسب می‌کنند.میزان استقبال بازار از پراید وانت

پس توقف تولید پیکان وانت، جای خالی یک وانت شهری حس می‌شد. به همین دلیل شرکت سایپا تصمیم گرفت، وانت پراید را با نام سایپا ۱۵۱ تولید کند. این اولین بار در کشور ما نیست که از یک مدل خودرو، مدل‌های مختلف و از جمله وانت بار آن نیز تولید می‌شد. اما نمی‌توان گفت که این خودرو مورد استقبال مردم قرار می‌گیرد یا خیر. چراکه این خودرو به‌عنوان کالایی مصرفی در بازار عرضه می‌شود و خریداران صرفا به دلیل نیاز به سمت خرید این خودرو می‌روند.

البته اکنون به دلیل افزایش قیمت‌ها در بازار و تورم موجود در کشور، سرمایه‌گذاران برای حفظ ارزش پول خود، بدون توجه به مدل و کیفیت خودروها، دست به خرید خودرو می‌زنند.

جدای از بحث سرمایه‌گذاری، به دلیل اختلاف قیمتی که بین بازار و کارخانه وجود دارد، افراد زیادی حاضر به شرکت در لاتاری‌های دولت می‌شوند.

طرح پیش‌فروش خودروسازی سایپا پنجشنبه این هفته برگزار می‌شود. در این طرح فروش، سایپا ۱۵۱ هم عرضه می‌شود. تفاوت قیمتی بین کارخانه و بازار این خودرو چقدر است؟

منبع: تجارت نیوز

درباره نویسنده

مطالب مرتبط