واکنش جدی به شائبه تبانی بازیکنان نفت مسجد سلیمان

واکنش جدی به شائبه تبانی بازیکنان نفت مسجد سلیمان

مربی تیم نفت مسجدسلیمان می‌گوید در روزهای گذشته چیزی که شائبه‌ها درباره بازیکنان نفت مسجدسلیمان را تایید کند، ندیده‌اند.

به گزارش “ورزش سه”، کریم بوستانی در حاشیه تمرین امروز نفت مسجدسلیمان درباره شرایط این تیم بیان کرد: مدت زیادی نیست که تیم نفت مسجدسلیمان را تحویل گرفتیم. اولین بازی ما هم با سپاهان بود. شرایط سپاهان با ما خیلی فرق دارد. من در سپاهان کار کردم و از همه نظر بهتر از ما هستند. آنها یک باشگاه حرفه‌ای هستند و به همین خاطر بازی سختی بود. تا دقیقه ۴۳ خوب مقاومت کردیم اما روی اشتباهات فردی گل خوردیم. اگر با مساوی به رختکن می‌رفتیم شرایط فرق می‌کرد. بچه های ما نیمه دوم از نظر بدنی کم آوردند و اشتباهات فردی هم داشتیم. بازیکنان خودمان باعث شدند گل به خودی بزنیم. دروازه بان ما مصدوم شد و یک دروازه بان جوان را استفاده کردیم. امیدوارم بازی های بعدی نتایج بهتری کسب کنیم.

تیم نفت مسجد سلیمان


او صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما با کمبود بازیکن مواجه هستیم. انشاالله تا نیم فصل را رد کنیم و بعد بازیکن خوب جذب کنیم. همین بازیکنان هم نفرات خوب و اسم و رسم داری هستند. آنها در تیم های بزرگی بازی کرده‌اند. متاسفانه شرایط مسابقات اینگونه بوده که نتایج بدی بگیرند. انشاالله با حمایت آقای اشکش بازیکن بگیریم و بتوانیم در نیم فصل دوم تیم را در لیگ برتر نگه داریم.

بیشتر بخوانیم: نتایج هفته سیزدهم لیگ برتر + جدول

مربی نفت مسجدسلیمان در واکنش به برخی شائبه‌ها پیرامون بازیکنان تیمش در روزهای گذشته تاکید کرد: در این چند روز که کار کردیم با همه توان به میدان رفتند. در برنامه فوتبال برتر به مسائلی اشاره کردند اما ما چیز خاصی در این بچه‌ها ندیدیم. بازیکنان ما نفرات خیلی خوبی هستند و بسیار حرفه‌ای. فکر نکنم آنها کاری انجام بدهند. درست است که ۳ بازیکن را آقای اشکش کنار گذاشتند اما آنها هم بازیکنان خوبی هستند. نظر اشکش بود که این ۳ نفر فعلا در تیم نباشند و باید دید در آینده چه تصمیماتی درباره آینده اتخاذ می‌شود. ولی مطمئنا آن چیزی که در ذهن مردم وجود دارد، صحت ندارد و ما از این بچه‌ها چیزی ندیدیم.

بیشتر بخوانیم: پورعلی‌گنجی: شاید از پرسپولیس بروم!


بوستانی درباره شائبه تبانی برخی بازیکنان افزود: ما ۵ روز است که با این تیم هستیم و چیزی ندیدیم. این چیزهایی که درباره نفت مسجدسلیمان بیان می‌کنند درست نیست. ما چیزی ندیدیم اما اگر ببینیم به کمیته انضباطی معرفی می‌کنیم تا با محرومیت بدی مواجه شوند.

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط