سیمئونه: حق‌مان بود آخر شویم

سیمئونه: حق‌مان بود آخر شویم

به گزارش ورزش سه، اتلتیکو که از پیش حذفش از رقابت های لیگ قهرمانان قطعی شده بود، امیدوار بود که با کسب امتیاز مقابل پورتو، بالاتر از بایر لورکوزن به لیگ اروپا راه پیدا کند اما آنها امشب در ورزشگاه دراگائو ۲-۱ مغلوب شدند و در رتبه آخر گروه‌شان قرار گرفتند تا برای اولین بار از سال ۲۰۰۷ در مراحل حذفی رقابت های اروپا حضور نداشته باشند.

سیمئونه که هفته قبل گفته بود لیگ قهرمانان با تیمش بی‌رحم بوده است، اکنون تایید کرد که استحقاق تیمش قرار گرفتن در رتبه آخر جدول گروهش بود.

سیمئونه

او به خبرنگاران گفت:”این اتفاق برای ما دشوار بود اما باید آن را بپذیریم اما باید ببینیم که چگونه می توانیم در دیدارهای اروپایی بهتر شویم. ما تقریبا در همه دیدارهای مان گل خوردیم. ما گل های کمی زدیم و تقریبا همه تیم ها بهتر از ما بودند. ما در رتبه ای قرار گرفتیم که حق مان بود. باید واقعیت را بپذیریم. از حالا به بعد و از فردا یک مرحله جدید شروع می شود.”

بیشتر بخوانیم: لئو مسی قصد بازگشت به بارسلونا را ندارد

اتلتیکو مادرید در هر دو دیدار پایانی‌اش در دقایق ابتدایی و انتهایی بازی گل خورد. سیمئونه در پاسخ به این سوال که آیا تیمش از نظر ذهنی مشکل دارد، گفت:”احساسات پیش از همه چیز قرار می گیرد. شما می‌توانید استعداد داشته باشید و از نظر فیزیکی شرایط خوبی داشته باشید اما اگر از نظر احساسی خوب و با اعتماد به نفس نباشید، محدود می شوید.”

بیشتر بخوانیم: کلوپ: با این وضع جایی در لیگ قهرمانان نداریم

و راه حل سیمئونه برای خروج تیمش از این شرایط چیست:”باید با هم باشیم، دقیقا بدانیم چه می‌خواهیم و همه در آن مشارکت داشته باشند. همه، باشگاه، هواداران،ما. این بهترین راه مقابله با چالش هاست.”

منبع: ورزش سه

درباره نویسنده

مطالب مرتبط