رونالدو به النصر عربستان پیوست

رونالدو به النصر عربستان پیوست

باشگاه النصر عربستان اعلام کرد کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، را با قراردادی دو و نیم ساله به خدمت گرفته است. رونالدو به النصر عربستان پیوست
به گزارش “ورزش سه”، چیزی که در ابتدا عجیب و رویا به نظر می رسید، تحقق پیدا کرده است. کریستیانو رونالدو با عقد قراردادی ۲ فصل و نیمه راهی النصر شد. فوق ستاره پرتغالی به ماجراجویی هایش در آسیا و عربستان ادامه خواهد داد، مسئله ای که ۳ ماه پیش مطرح کردن آن، یک جوک خنده دار به نظر می رسید.
دو ساعت بعد از اینکه رسانه‌های مختلف از نهایی شدن این انتقال خبر دادند، باشگاه النصر با انتشار تصاویر این بازیکن در کنار مدیران باشگاه سعودی با پیراهن شماره ۷، از به خدمت گرفتن او خبر داد.
در بیانیه باشگاه النصر بعد از رسمی شدن انتقال رونالدو آمده است:”این بیش از تاریخسازی است. این قراردادی است که نه تنها الهام بخش باشگاه ما برای دستیابی به موفقیت های بزرگتر است، بلکه الهام بخش لیگ ما، ملت ما و نسل‌های آینده ماست. کمک به پسران و دخترانی که بتوانند بهترین خود باشند. رونالدو به خانه جدید خود خوش آمدید!”
رونالدو هم‌ پس از نهایی شدن انتقالش به النصر گفت:”من برای تجربه جدید در یک لیگ متفاوت و یک کشور متفاوت هیجان زده هستم، چشم اندازی که النصر دارد بسیار الهام بخش است. من بسیار هیجان زده هستم که به همبازی‌های جدیدم بپیوندم و به تیم کمک کنم تا موفقیت‌های بیشتری کسب کند.”

بیشتر بخوانیم: چراغ سبز یونایتد به رونالدو؛ ژانویه می‌توانی بروی!

زمینه های توافق میان کریستیانو رونالدو و النصر در نوامبر گذشته و در اواسط جام جهانی آغاز شد و اکنون انعقاد این قرارداد یک واقعیت است و النصر مهم ترین امضای تاریخ خود را رسمی کرد.
اولین خبر درباره دریافت پیشنهاد وسوسه انگیز تیمی از عربستان برای کریستیانو رونالدو، در ۲۳ نوامبر منتشر شد. جام جهانی تازه شروع شده بود و رابطه بین CR7 و یونایتد از قبل قطع شده بود.

کریس رونالدو در النصر عربستان


این پرتغالی به دنبال یک مقصد جدید بود و آنجا بود که پیشنهادی از عربستان به دست او رسید. قرارداد سرگیجه‌آور ۲۰۰ میلیون یورویی، او را به پردرآمدترین فوتبالیست جهان تبدیل کردد و او این بار پیشنهاد بزرگ عربستان را پذیرفت؛ چیزی که تابستان گذشته رد کرده بود.

بیشتر بخوانیم: مدافع فرانسوی به چلسی پیوست

این بازیکن در هفته‌های اخیر به این موضوع فکر می‌کرده است، اما در نهایت آن را پذیرفت و آنطور که مارکا گزارش داده است، او ۲ فصل و نیم به پروژه تیم عربستانی کمک می کند و به ازای هر فصل، مبلغ ۲۰۰ میلیون یورو دریافت می کند.

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط