روش‌های تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی

روش‌های تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی

تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی موضوعی است که در این مقاله مورد توجه قرار می‌دهیم. داشتن پوستی صاف و به دور از جوش و چروک آرزوی هر فردی است. اما آیا می‌دانید راز رسیدن به چنین پوستی، در ابتدا به کارگیری روش‌های مراقبتی طبیعی و سپس به کار بردن لوازم آرایشی اصل و اورجینال است. این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر یک محصول آرایشی بی‌کیفیت را به واسطه قیمت پایین آن خریداری نمایید مطمئن باشید که در دراز مدت، آسیب‌های جدی به پوست وارد می‌کند. در این صورت شما مجبور خواهید بود برای از بین بردن نواقص صورت خود که حاصل از این محصولات فیک است، هزینه‌های بالای متخصص پوست را متقبل شوید. پس بهتر نیست از همان ابتدا از کرم پودر و پنکیک‌های اصل و با کیفیت استفاده کنید؟ استفاده از محصولات آرایشی اصل، تضمین کننده سلامت پوست بوده و صرفه اقتصادی زیادی در بلند مدت برای شما خواهد داشت.

کرم پودر اصل با قیمت مناسب یا کرم پودر فیک با قیمت ارزان، مسئله این است!

کرم پودر اصل و فیک

احتمالا زمانی که به یک فروشگاه لوازم آرایشی مراجعه می‌کنید، به دنبال یک کرم پودر بسیار باکیفیت با قیمت بسیار پایین باشید. اما اگر کمی واقع بین باشیم متوجه می‌شویم که مثل معروف” هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت نیست” کاملا درست و صحیح می‌باشد. به بیان ساده‌تر، محصولات، بر اساس ارزشی که دارند، قیمت گذاری می‌شوند. پس اگر یک کرم پودر بسیار ارزان مشاهده کردید که شباهت زیادی به محصول مشابه خود با قیمتی بالاتر دارد هیچگاه فریب نخورید. چرا که؛ تولید کنندگانِ محصول ارزان با ایده گرفتن از طراحی محصولات آرایشی اصل سعی در جلب مشتری دارند. این، یعنی همان محصول فیک. با این تفاسیر احتمالا به این موضوع فکر کنید که محصولات آرایشی مانند کرم پودر اگر قیمت بسیار بالایی داشته باشند حتما بسیار با کیفیت هستند.
در حالی که منظور، این است که یک کرم پودرِ با کیفیت با توجه به ارزش خود باید خریداری شود نه با قیمت بسیار پایین و نه با قیمت بسیار بالا. تحقیقات شما قبل از خرید می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. با جستجوی کرم پودر موردنظرتان در سایت‌های مختلف و یا با قیمت گرفتن به صورت حضوری می‌توانید یک حدود قیمت در خصوص کرم پودر اصل و فیک به دست آورید. در نهایت؛ توصیه می‌شود با مراجعه به فروشگاه‌های معتبر و باسابقه نسبت به خرید کرم پودر خود اقدام کنید. چرا که؛ این مجموعه‌ها اطلاعات دقیقی در خصوص تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی به شما ارائه می‌دهند.

بیشتر بخوانیم: روش های خانگی و استثنایی افزایش رشد ناخن

روش شما برای تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی چگونه است؟

احتمالا با خود بگویید که هیچ راه درست و اصولی برای تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی وجود ندارد. اما مطمئن باشید اگر اینطور بود قضیه جعل و تولید محصولات فیک مطرح نمی‌شد و محصولات غیر اصل نیز به بازار راه پیدا نمی‌کردند. پس قطعا راهی برای تشخیص این امر وجود دارد. برخی افراد روش‌های مختص به خود را در تشخیص محصولات اصل از فیک دارند. به عنوان مثال، ممکن است فردی طی چند سال طولانی از یک نوع کرم پودر استفاده کند و از عملکرد آن نهایت رضایت را داشته باشد. این عملکرد همان پوشش مناسب و مطلوبی است که به پوست فرد می‌دهد. اما آیا خرید و عادت مستمر به یک محصول می‌تواند تضمین کننده کیفیت آن باشد. به نظر می‌رسد؛ این مورد تنها از روی عادت انجام می‌شود و ممکن است فرد، ترس این را داشته باشد که اگر کرم پودر خود را تغییر دهد، مشکلات جدی برای پوست او به وجود می‌آید. اما اینطور نیست.
تنها موضوعی است که حرف اول را می‌زند اورجینال بودن یک محصول است. همانطور که پیش‌تر نیز ذکر کردیم، قیمت کرم پودر اصل با کرم پودر فیک و تقلبی متفاوت است. اما آیا این موضوع، فقط با قیمت بالا یا پایین مشخص می‌شود؟ این مورد در زمانی که یک کرم پودر فیک با قیمت بالا عرضه می‌شود دیگر قابل اعتماد نیست. چون شما احساس می‌کنید که احتمالا این قیمت بالا به خاطر کیفیت بالای محصول است. سودجویان به تازگی این روش را برای تولید محصولات تقلبی خود در پیش گرفته‌اند. پس با این حساب روش‌های مطمئن‌تر دیگری هم برای تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی وجود دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

اهمیت بارکد و مشخصات مختص به کرم پودر در تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی

اهمیت بارکد در کرم پودر اصل

به این نکته توجه کنید که اولین و مهمترین روش تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی، توجه به بارکد محصول است. چرا که، تمام محصولات اصل و اورجینال دارای بارکد معتبر و مطمئن هستند. شماره اختصاصی برای اطلاع از صحت تمام بارکدها وجود دارد که می‌توانید با ارسال بارکد کرم پودر مورد نظر خود به آن شماره نسبت به اصل بودن محصول اقدام کنید.
توجه به مشخصات کرم پودر نیز، روش مهم بعدی برای تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی است. اگر نوشته‌های روی جعبه محصولی که خریداری می‌کنید چاپ شده است باید به فیک بودن آن مطمئن باشید. زیرا نوشته‌هایی که بر روی محصول اصل وجود دارند با روش‌های مخصوص حک شده‌اند. این نوشته‌ها می‌توانند برجسته یا فرو رفته باشند. به بیان ساده‌تر، نوشته‌های روی کرم پودر اصل یا محصولات آرایشی اصل دیگر به آسانی و با کوچکترین دخالت دست پاک نمی‌شوند. علاوه بر تمام اینها، اگر نوشته‌های نامنظم و ناخوانا بر روی محصول درج شده باشد، فیک بودن آن حتمی است. نبود غلط املایی و تایپی حاکی از اصل بودن محصول مورد نظر است.

بیشتر بخوانیم: معرفی بهترین ریمل حجم دهنده و پرپشت کننده

بسته بندی محصول می‌تواند راهی برای تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی باشد؟

پاسخ به این سوال مثبت است. در مرحله بعدی، بسته بندی کرم پودر می‌تواند کاربردی‌ترین روش تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی باشد. به نظر می‌رسد از ساده‌ترین روش‌های تشخیص محصول اصل از فیک همین مورد باشد. چرا که محصولات با کیفیت و اصل در بسته‌بندی‌های جذاب و تمیز ارائه می‌شوند. بسته بندی که برای این نوع محصولات انجام می‌شود طوری است که اگر ارسال به مکان‌های دور هم مد نظر باشد، به هیچ وجه خراب نمی‌شوند. مهمترین مسئله در این مورد نحوه تمیز بودن پلمپ بسته بندی است. نوع بسته بندی چه شیشه‌ای و چه تیوپی بسیار تمیز، شفاف و صاف هستند. اگر ناهمواری یا شکل ظاهری نامناسبی در شیشه یا تیوپِ کرم پودر مشاهده کردید بدانید که محصول مورد نظر فیک و تقلبی است.

کارایی یک کرم پودر بر روی پوست

کارایی یک کرم پودر بر روی پوست

این مورد برای زمانی است که شما کرم پودر را تهیه کرده و مورد استفاده قرار داده‌اید. درست است که این مورد هیچ فایده‌ای قبل از خریداری برای شما ندارد اما یک مزیت مهم دارد و آن هم این است که از دفعات بعدی مراقب خرید خود خواهید بود و با دقت بیشتری نسبت به تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی اقدام می‌کنید. یک کرم پودر اصل و با کیفیت در هر صورت و با هر نوع استفاده‌ای کیفیت مطلوب و جذاب خود را حفظ می‌کند. در حالی که کرم پودرهای تقلبی با هر روش مراقبتی زیبایی نیز، کیفیت نامرغوب خود را نشان می‌دهند. ماسیدن کرم پودر تقلبی و فیک یک مورد بسیار آسان برای تشخیص آن از نوع اصل است. تولیدکنندگان محصولات آرایشی اصل هیچ گاه اعتبار خود را با تولید محصولات بی کیفیت به خطر نمی‌اندازند.

بافت، رایحه و رنگ کرم یک راه مطلوب برای تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی

اگر برای تست، مقداری از کرم پودر تقلبی را بر روی پوست خود امتحان کنید به طور واضح مشاهده خواهید کرد که در همان استفاده اول روی صورت، پوسته پوسته شده و یک بافت گچی نازیبا به معرض نمایش می‌گذارد. به بیان ساده‌تر، کرم پودرهای اصل در زمان استفاده به بافت پوست رفته و در کوتاه مدت و به سرعت از روی پوست، محو می‌شوند. البته در عین محو شدن روشنی نرمال و مطلوبی نیز به پوست می‌دهند که به هیچ وجه غیر طبیعی نیست. پس توجه به بافت خشک و گچی این محصول کاربردی‌ترین روش تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی است. بافت نرم و مخملی مختص به کرم پودرهای اصل و اورجینال است.
استشمام رایحه کرم پودرها در زمان خرید هم یک روش دیگر برای تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی است. ساخته شدن کرم پودرهای فیک از مواد اولیه بی‌کیفیت باعث می‌شود تا آنها بوی نامناسبی داشته باشند.

توجه به سایز نیز روش خوبی برای تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی است.

به نظر می‌رسد توجه به سایز و اندازه نیز، روش مطلوبی برای تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی باشد. اما این مورد زمانی مناسب خواهد بود که شما هر دو نوع کرم پودر فیک و اورجینال را در اختیار داشته باشید. تنها در این صورت است که یک بررسی دقیق و درست انجام خواهید داد. یک نکته بسیار جالب در این باره وجود دارد. مشاهده شده است که کرم پودرهای تقلبی اندازه‌ای بزرگتر یا کوچکتر از نوع اصل خود دارند.

بیشتر بخوانیم: همه آن چه که باید در مورد کرم لیفتینگ صورت بدانید

سخن پایانی

تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی در مقاله امروز به طور کامل مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به طور حتم اگر تمام نکات ارائه شده در این مطلب را به دقت مورد توجه قرار دهید، بی شک یک خرید مطلوب و اصولی انجام می‌دهید. همانطور که مطالعه کردید، آرم، بسته بندی، فونت و گرافیست ضعیف در تمام کرم پودرهای تقلبی واضح و مشهود است. تیزبینی و دقت در توجه به بافت، رایحه، شکل ظاهری، عملکرد کرم پودر و قیمت آن، مهمترین روش‌های تشخیص اصل یا فیک بودن یک کرم پودر است. اگر دقت خود را مقداری بیشتر کنید و در تمام خریدهای خود به این موضوع، توجه ویژه‌ای داشته باشید، مطمئن باشید که محصولات آرایشی اصل خریداری خواهید کرد. البته خرید از فروشگاه‌ها و مراجع معتبر در این زمینه نیز، کمک کننده خواهد بود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط