راموس در پی اس جی می ماند

راموس در پی اس جی می ماند

مصدومیت پرسنل کیمپمبه باعث شده تا باشگاه پاری سن ژرمن به دنبال تمدید قرارداد سرخیو راموس باشد.
به گزارش ورزش سه، شبکه فرانسوی Canal Supporter در گزارشی مفصل به نحوه برخورد باشگاه پاری سن ژرمن با مصدومیت پرسنل کیمپمبه از ناحیه تاندون آشیل و غیبت حداقل ۶ ماهه او در میادین پرداخت.

در این گزارش عنوان شد: «در این شرایط باشگاه پاری سن ژرمن ممکن است با وجود نوسانات سطح فنی و سن بالای سرخیو راموس که تا پایان ماه مارس ۳۷ ساله می‌شود، به فکر تمدید قرارداد این بازیکن باشد.

تمدید قرارداد راموس یک راه حل راحت برای باشگاه پاریسی خواهد بود تا مجبور به انعقاد یک قرارداد جدید نشوند که آنها را از نظر مقررات فرپلی مالی دچار مشکل خواهد کرد.

بیشتر بخوانیم: مراسم بهترین‌ های فیفا ۲۰۲۲/ سال رؤیایی مسی تکمیل شد.
این در شرایطی است که باشگاه النصر عربستان علاقه زیادی برای جذب این مدافع باتجربه‌ اسپانیایی دارد و در حال آماده‌سازی پیشنهادی برای وسوسه کردن کاپیتان سابق رئال مادرید در اواخر دوران حرفه‌ای او است.

البته یکی از برنامه‌های پی اس جی برای تقویت خط دفاعی خود نیز انتقال میلان اشکرینیار، مدافع اینتر به این تیم، پس از پایان قراردادش با باشگاه ایتالیایی و به صورت یک انتقال آزاد است.

همچنین راه‌حل‌ دیگر مسئولان پاری سن ژرمن برای تقویت خط دفاعی این تیم هم بازگرداندن عبدو دیالو سنگالی است که در حال حاضر به صورت قرضی در لایپزیش آلمان توپ می‌زند.»

بیشتر بخوانیم: برد لحظه آخری آرسنال با دو تعویض مایکل آرتتا

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط