رئال آماده خرید جوان اول آرژانتین در جام جهانی

رئال آماده خرید جوان اول آرژانتین در جام جهانی

عملکرد انزو فرناندز، هافبک جوان آرژانتینی در جام جهانی قطر، آن چنان مورد پسند رئال مادرید قرار گرفته که این باشگاه قصد دارد در ماه ژانویه با فعال کردن بند آزادسازی‌اش او را در مادرید ببیند.

به گزارش “ورزش سه”، برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی هستند انزو فرناندز، هافبک تیم ملی آرژانتین، که جایزه بهترین بازیکن جوان جام جهانی قطر را به دست آورد به شدت مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است.
این هافبک ۲۱ساله در حال حاضر بازیکن بنفیکا است ولی رئال مادرید حاضر است در صورت موافقت این باشگاه پرتغالی امسال در ماه ژانویه بند آزادسازی ۱۲۰ میلیون یورویی او را فعال کند و در نهایت او را در تابستان ۲۰۲۳ در تیمش ببیند.

بیشتر بخوانیم: کثیف اما کارگشا، حیله‌های دیبو برای قهرمانی آرژانتین!

انزو فرناندز


بر اساس این گزارشها رئال مادرید از پیش از جام جهانی ۲۰۲۲ این هافبک آرژانتینی را به خاطر عملکردش در بنفیکا زیر نظر گرفته بود ولی درخشش او در این دوره از جام جهانی باعث شد کارلو آنچلوتی از مدیران رئال بخواهد هر چه سریعتر ترتیب حضور او در لوس بلانکوس را بدهند.
در این که رئال فصل آینده به یک هافبک نیاز دارد و در حال برنامه‌ریزی برای جذب هافبک مورد نظرش است شکی وجود ندارد. لوکا مودریچ به زودی ۳۸ساله خواهد شد و آینده لوکا مودریچ در رئال همچنان مبهم است چرا که او تا این لحظه از ارسال سیگنالی قطعی به باشگاه خودداری کرده و رئالی‌ها نمی‌دانند که کروس با آنها تمدید خواهد کرد یا نه.

بیشتر بخوانیم: آرژانتین با شکست فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ شد/ هت‌تریک بی‌ثمر امباپه در شب جاودانگی مسی

سباستین سرور، خبرنگار نزدیک به باشگاه رئال مادرید، امروز این گزارش‌ها را تایید کرد و در یک توییت نوشت:” رئال مادرید امسال ژانویه برای فعال کردن بند آزادسازی انزو فرناندز اقدام می‌کند تا او را تابستان رسما به خدمت بگیرد”.

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط