زائران تهرانی برای دریافت گذرنامه به این مراکز مراجعه کنند + آدرس مراکز گذرنامه

زائران تهرانی برای دریافت گذرنامه به این مراکز مراجعه کنند + آدرس مراکز گذرنامه

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ معاونت اجتماعی و فرهنگی پلیس اطلاعات تهران بزرگ، اطلاعات تماس و آدرس ۵ مرکز فعال گذرنامه‌ای که در پایتخت به زائران اربعین حسینی خدمات می‌دهند را ارائه کرد.

پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، دارای ۵ مرکز گذرنامه در تهران است که زائران اربعین حسینی برای اقدامات مربوط به گذرنامه می‌توانند با مراجعه به این مراکز از خدمات آنها استفاده کنند.

ساعت کاری ادارات گذرنامه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۹:۰۰ است اما بنابر اعلام معاونت اجتماعی و فرهنگی پلیس اطلاعات تهران بزرگ، کارکنان ادراه گذرنامه تا زمانی که مراجعه‌کننده داشته باشند به زائران اربعین حسینی خدمات ارائه خواهند کرد.

متقاضیان برای دریافت خدمات از سوی اداره گذرنامه باید با مدارک اصل و کپی کارت‌ ملی، شناسنامه و یک قطعه عکس پشت سفید ۳ در ۴ برای دریافت خدمات به اداره‌های گذرنامه و ” پلیس۱۰+” مراجعه کنند.

مراکز ۵ گانه گذرنامه تهران و اطلاعات تماس آنها به شرح ذیل است:
۱٫ خیابان مطهری، خیابان کوه‌نور، اداره مرکزی پلیس مهاجرت و گذرنامه- شماره‌تماس: ۰۲۱۷۳۹۴۸۹۱۲
۲٫ میدان نبوت ،جنب کلانتری ۱۲۷ نارمک ، پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی- شماره‌تماس:۰۲۱۲۱۸۶۵۱۰۴
۶۰ بزرگراه شهید همت غرب، خیابان شهید کامران کبیری طامه (شاهین)، خیابان بهار، پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی- شماره‌تماس: ۰۲۱۴۴۴۱۶۰۹۰
۴٫ خیابان ستارخان، خیابان شهرآرا، اداره کل گذرنامه- شماره‌تماس: ۰۲۱۶۶۹۱۹۵۹۷
۵٫ خیابان شهرری، بلوار بسیج، خیابان شهدا اداره کل گذرنامه- شماره‌تماس: ۰۲۱۳۳۷۶۱۷۱۷

 

مقاله مرتبط: بازنشستگی ۲۰ ساله کمترین امتیازی است که می‌توان در قبال خدمات خبرنگاران ارائه کرد

 

متقاضیانی که تاریخ صدور گذرنامه‌شان از ۶ شهریور سال ۱۳۹۱ است و اعتبار آن تمام شده یا کمتر از ۶ ماه اعتبار دارد، با در دست داشتن گذرنامه سالم، به ادارات صدور گذرنامه مراجعه کنند و متقاضیانی که فاقد گذرنامه هستند یا تاریخ صدور گذرنامه‌هایشان قبل از ۶ شهریور ۹۱ است، باید به دفاتر “پلیس۱۰+” مراجعه کنند.
همچنین علاوه بر این مراکز که در متن بالا معرفی شده است، ۲ مرکز دیگر در ورامین و شهریار (استان‌تهران) فعال هستند و خدمات گذرنامه‌ را به مردم رائه می‌دهند.

منبع: تسنیم

درباره نویسنده

مطالب مرتبط