شوک به پاریس: خودداری مسی از تمدید قرارداد

شوک به پاریس: خودداری مسی از تمدید قرارداد

روزنامه اکیپ فرانسه در خبری مدعی شد که لیونل مسی و پاری‌سن‌ژرمن بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسیده‌اند.
به گزارش “ورزش سه”، پس از سه شکست متوالی، از جمله دیدار شب گذشته برابر بایرن، هواداران پاری‌سن‌ژرمن روزهای بسیار بدی را تجربه می‌کنند که این ایام تلخ، با یک خبر شوکه‌کننده دیگر وضعیت آنها را بدتر کرده است: لیونل مسی در حال حاضر علاقه‌ای به تمدید قراردادش ندارد.

روزنامه اکیپ فرانسه در خبری مدعی شد که علاقه لیونل مسی به ماندن در پاری‌سن‌ژرمن و تمدید قراردادش با غول فرانسوی، هر روز نسبت به گذشته، کمتر می‌شود.

این روزنامه نوشت که روز چهارشنبه دیداری بین پدر لیونل مسی به عنوان مدیربرنامه‌های او و مدیران پاریسی انجام شد. در حال حاضر، کاپیتان قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، همچنان پیشنهاد تمدید قرارداد PSG را نپذیرفته است.

اکیپ در این گزارش نوشته است که داستان بین لیونل مسی و پاری‌سن‌ژرمن همیشه با خطوط نقطه‌چین نوشته می‌شود. پس از امید به امضای قریب‌الوقوع تمدید قرارداد، باشگاه پایتخت‌نشین همچنان در مورد نتیجه این پرونده اطمینان ندارد.

بیشتر بخوانیم: بازگشت سوپرلیگ اروپا با ۶۰ تا ۸۰ تیم!

بزرگترین روزنامه ورزشی فرانسه می‌نویسد در جلسه‌ای که امروز و تنها یک روز پس از شکست پاریس برابر بایرن برگزار شد، خورخه، پدر مسی، پیشنهاد تمدید قرارداد را نپذیرفت تا بدین ترتیب، برنده هفت دوره توپ طلای فوتبال جهان، بیشتر از قبل به درهای خروج نزدیک شود.

مسی


به گفته منبع ذکرشده، قرار بود دیدار پدر مسی و مدیران پاری‌سن‌ژرمن بیش از یک ماه پیش برگزار شود که این اتفاق رخ نداده بود. لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی PSG، پیشنهاد تمدید قرارداد را به مدت یک سال دیگر ارائه کرد، اما این پیشنهاد از سوی لئو رد شده است.

بیشتر بخوانیم: دو پیشنهاد رسمی برای خرید یونایتد

اکیپ همچنین نوشت برنامه‌ریزی برای برگزاری یک جلسه دیگر طی روزهای آینده و در جایی غیر از پاریس انجام خواهد شد. به گفته نزدیکان پدر قهرمان جهان، درهایی که در طول جام جهانی برای تمدید قرارداد کاملا باز به نظر می‌رسید، به آرامی بسته می‌شود.

البته بحث رد شدن پیشنهاد تمدید قرارداد تنها خبر مهم اکیپ نیست، بلکه این روزنامه مدعی شده که لیونل مسی برای رفتن به اینتر میامی وسوسه شده است.

فرانسوی‌ها می‌نویسند مسی در حال بررسی گزینه‌های دیگری نیز هست و به همین دلیل حداقل فعلا با پیشنهاد تمدید قرارداد پاریس آن هم با ترکیب فعلی، موافقت نمی‌کند.

گزینه‌ای که اکنون توسط مسی برای فصل بعد مورد توجه قرار گرفته، اینتر میامی است. یک تیم در MLS به رهبری دیوید بکهام. اکیپ نوشته است که آرژانتینی و خانواده‌اش دوست دارند در ایالات متحده مستقر شوند و او دوران جدیدی را در حرفه ورزشی خود تجربه کند.

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط