داورزنی:‌ اگر کادر فنی تیم ملی نیاز به تقویت داشته باشد، این اتفاق می‌افتد

داورزنی:‌ اگر کادر فنی تیم ملی نیاز به تقویت داشته باشد، این اتفاق می‌افتد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در مورد عملکرد تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها و مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ اظهار داشت: هر تورنمنت، شرایط خاص خودش را دارد. در لیگ ملت‌ها، فرصت برای جبران وجود داشت. تیم ایران در هفته اول، دو پیروزی دست یافت و در دو مسابقه تن به شکست داد که انتقادات شدیدی را نیز به دنبال داشت. خوشبختانه این نتایج جبران و امید در دل مردم زنده شد.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد:‌ شرایط در مسابقات قهرمانی جهان، متفاوت بود. تیم ایران، مصر و آرژانتین را شکست داد، ولی نتیجه را به هلند واگذار و شرایط در مرحله حذفی تغییر کرد. در مرحله حذفی هم همانطور که دیدید، سخت بود و قهرمان المپیک نیز حذف شد.

بیشتر بخوانیم: واکنش غیرمنتظره عطایی به اتفاق جنجالی ایران-هلند

داورزنی در مورد تأثیر عدم حضور توتولو مربی پیشین تیم ملی ایران تصریح کرد: نباید نتایج کسب شده را به حذف توتولو از تیم ملی نسبت داد. ما به کادر فنی ایمان داریم، ولی باید به آنها فرصت بدهیم. حذف توتولو از تیم ملی نیز مورد بررسی کارشناسان قرار خواهد گرفت. اگر کادر فنی نیاز به تقویت داشته باشد، این اتفاق می‌افتد. فدراسیون والیبال، هر چه بهروز عطایی نیاز داشته باشد، مهیا خواهد کرد. عطایی مورد حمایت ماست.

وی در پایان تصریح کرد: بازیکنانی که در لیگ برتر فصل آینده بدرخشند، دست کادر فنی را باز خواهند گذاشت. لیگ ملت‌های سال آینده برای ما بسیار مهم است، چون برای گرفتن سهمیه المپیک، نیاز به ارتقا در رنکینگ جهانی داریم. باید از فرصت‌های پیش رو استفاده کنیم.

منبع: تسنیم

درباره نویسنده

مطالب مرتبط