لیونل مسی، انتقالی که شاید انتظارش را نداشته باشید

لیونل مسی، انتقالی که شاید انتظارش را نداشته باشید

لیونل مسی به زودی تصمیم نهایی در مورد آینده‌اش را اعلام خواهد کرد. در پاریس منتظر تمدید او هستند ولی احتمال یک تصمیم غیرمنتظره از سوی او وجود دارد.

به گزارش “ورزش سه”، پی‌اس‌جی سه‌شنبه شب در پارک دو پرنس بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را به بایرن ۱-۰ باخت و باید در بازی برگشت، که ۱۷ اسفند برگزار خواهد شد، این شکست را جبران کند. پی‌اس‌جی فصل گذشته نیز در همین مرحله برابر رئال حذف شد. اگر پی‌اس‌جی در بازی برگشت برابر بایرن نتواند پیروز شود و صعود کند، یک شکست ورزشی دیگر برای باشگاه ثبت خواهد شد. پاریسی‌ها در ۵ سال گذشته پول زیادی برای خرید ستاره‌های بزرگ هزینه کرده‌اند.

لیونل مسی


همه چیز از نیمار و کیلیان امباپه در سال ۲۰۱۷ شروع شد و حالا در پاریس، لیونل مسی، سرخیو راموس و بسیاری دیگر از بازیکنان بزرگ و باکیفیت حضور دارند، ولی پروژه باشگاه یک بار دیگر در آستانه شکست است. مشکلات پی‌اس‌جی فقط به زمین هم محدود نمی‌شود و اخیرا خبر درگیری نیمار با چند هم تیمی‌اش و لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی، نیز شنیده شد.
در چنین شرایطی، لیونل مسی باید در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد. طبق ادعای مارکا، مسی که اخیرا پیشنهاد تمدید را رد کرد و قرار شده پیشنهاد جدیدی به او ارائه شود، همه چیز را به پس از بازی برگشت مقابل بایرن موکول کرده است. مسی می‌داند که اگر حذف شوند، او نیز از گزند انتقادات رسانه‌ها و هواداران در امان نخواهد ماند و در آن شرایط قطعا تمدید نخواهد کرد، ولی اگر برابر بایرن پیروز شوند و صعود کنند، شانس تمدید و ماندنش مضاعف خواهد شد. در واقع اگر پی‌اس‌جی از لیگ قهرمانان کنار برود، مسی قطعا رفتنی خواهد بود ولی در صورت صعود، شانس ماندنش همچنان وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانیم: دو پیشنهاد رسمی برای خرید یونایتد

اما مقصد بعدی در صورت جدایی کجا خواهد بود؟

آینده لیونل مسی

به نظر می‌رسد تا این لحظه یک چیز قطعی است: مسی به بارسا برنمی‌گردد. با توجه به گزارش‌های مختلف در روزهای گذشته مشخص است که مسی در حال حاضر به بازگشت به بارسا فکر نمی‌کند و مدیران باشگاه کاتالان هم تا این لحظه هیچ اقدامی برای نزدیک شدن به او انجام نداده‌اند.
خورخه مسی، پدر لئو، اخیراً شایعات درباره مذاکره بین او و خوان لاپورتا را تکذیب کرد. پدر مسی گفت: «بعید می‌دانم لئو دوباره برای بارسا بازی کند. ما با لاپورتا صحبت نکرده‌ایم و هیچ پیشنهادی از بارسا نرسیده است.»
اکیپ که خبر رد پیشنهاد اولیه تمدید پی‌اس‌جی از سوی مسی را داده بود، مدعی شده که لیونل مسی برای رفتن به اینتر میامی وسوسه شده است. برخی رسانه‌ها نیز خبر از احتمال انتقال او به لیگ عربستان و الهلال را داده‌اند. گمانه‌زنی‌ها همچنان ادامه دارند و مشخص نیست بالاخره مسی چه تصمیمی برای آینده‌اش خواهد گرفت؛ او تمدید می‌کند یا راهی تیم و لیگی خواهد شد که کسی تصورش را هم نمی‌کند؟
منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط