سامسونگ اولین به‌ روزرسانی گوشی‌ های سری گلکسی S23 را منتشر کرد

سامسونگ اولین به‌ روزرسانی گوشی‌ های سری گلکسی S23 را منتشر کرد

به‌ روزرسانی گوشی‌ های سری گلکسی S23، پچ امنیتی فوریه ۲۰۲۳ را به همراه دارد و شامل بهبودهای امنیتی می‌شود.
مدت زمان کمی از ورود گوشی‌های سری گلکسی S23 به بازار می‌گذرد، بااین‌وجود حالا سامسونگ تصمیم به انتشار اولین آپدیت برای این محصولات گرفته است. این آپدیت کوچک، جدیدترین پچ امنیتی اندروید را برای پرچمدارهای سامسونگ به همراه می‌آورد و همچنین باگ‌های امنیتی آن‌ها را برطرف می‌کند.
گلکسی S23، گلکسی S23 پلاس و S23 اولترا با پچ امنیتی ماه ژانویه در اختیار خریداران قرار گرفتند، اما حالا به‌روزرسانی جدید سامسونگ، پچ امنیتی ماه فوریه را برای پرچمدارهای این شرکت به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانیم: دریافت اندروید ۱۳ توسط گلکسی A04 سامسونگ

اولین آپدیت نرم‌افزاری سری گلکسی S23

اولین آپدیت نرم‌افزاری سری گلکسی S23


این به‌روزرسانی در کنار اینکه نسخه پچ امنیتی پرچمدارهای سامسونگ را به ۱ فوریه ۲۰۲۳ ارتقا می‌دهد، ۴۸ بهبود امنیتی برای اندروید ۱۳ و ۷ بهبود امنیتی برای رابط کاربری One UI سامسونگ به همراه دارد.
این به‌روزرسانی درحال‌حاضر برای کاربران در کشورهای اروپایی منتشر شده است و انتظار می‌رود در آینده نزدیک در اختیار کاربران در سراسر جهان قرار بگیرد. حجم این به‌روزرسانی در گلکسی S23 کمی بیش از ۵۰۰ مگابایت است و در گلکسی S23 اولترا به نزدیکی ۶۰۰ مگابایت می‌رسد.

بیشتر بخوانیم: فاش شدن مشخصات، قیمت و تصاویر گلکسی A54 و A34
سامسونگ سال گذشته میلادی از انتشار ۴ به‌روزرسانی اصلی یا ۴ نسخه اندروید برای پرچمدارهایش خبر داد و البته این محصولات تا ۵ سال هم به‌روزرسانی امنیتی دریافت خواهند کرد. با توجه به این موضوع، خریداران سری گلکسی S23 اندروید ۱۴، ۱۵، ۱۶ و ۱۷ را دریافت می‌کنند و سامسونگ تا سال ۲۰۲۸ برای آن‌ها به‌روزرسانی امنیتی منتشر خواهد کرد.
برای آشنایی بیشتر با گلکسی S23 اولترا، پیشنهاد می‌کنیم از این لینک بررسی دیجیاتو از این پرچمدار سامسونگ را مطالعه کنید.

منبع: دیجیاتو

درباره نویسنده

مطالب مرتبط