بایرن ۲-۰ بارسا: مونیخ بدون لوا هم خوشحال است

بایرن ۲-۰ بارسا: مونیخ بدون لوا هم خوشحال است

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان یولیان ناگلزمان که در دیدار اول با دو گل در خانه اینتر به پیروزی رسیده بودند، امشب هم موفق شدند با گل های لوکاس هرناندز و لروی سانه، بارسا را از پیش رو بردارند و با اقتدار در صدر جدول گروه قرار بگیرند.
دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۷ بود که اولین موقعیت بازی با پاس سادیو مانه نصیب جمال موسیالا شد اما حضور به موقع مارکوس آلونسو دروازه بارسا را نجات داد.

دو دقیقه بعد بارسا صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد و پدری که با پاس گاوی صاحب موقعیت شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن بنجامین پاوارد، می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او را مانوئل نویر با پا برگشت داد.
یک دقیقه بعد، توپ ربایی رافینیا از آلفونسو دیویس و ارسال گاوی، یک موقعیت دیگر برای بارسا ایجاد کرد اما روبرت لواندوفسکی ضربه سرش را از بالای دروازه به بیرون زد.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۱۴، روی اشتباه نویر، توپ پشت محوطه جریمه بایرن به لواندوفسکی رسید اما حضور به موقع دایو اوپامکانو، دروازه بایرن را نجات داد.

چهار دقیقه بعد همه چیز برای گلزنی لواندوفسکی فراهم بود اما او که روی پاس گاوی، با نویر تک به تک شد، نتوانست ضربه خوبی بزند و توپ را از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

موقعیت گلزنی لواندوفسکی برابر بایرن
فشار بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۲۱، روی دفع ناقص نویر، این رافینیا بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه بایرن پیدا نکرد.

در ادامه بازی متعادل شد و بازیکنان بایرن هم صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. در دقیقه ۴۳ بود که روی پاس پدری، باز هم این لواندوفسکی بود که در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما این بار نصیر مزراوی با حضور به موقع دروازه تیمش را نجات داد و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بارسا بهتر آغاز کرد و پاس پدری در همان ثانیه های ابتدایی، رافینیا را صاحب موقعیت کرد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما بایرن پیش کشید و در دقیقه ۵۰ به گل رسید. روی یک کرنر از سمت راست دروازه بارسا بود که لوکاس هرناندز روی تیر یک توپ را قطع کرد و با ضربه سر گل اول بازی را به ثمر رساند.

گل لوکاس هرناندز به بارسلونا

بارسا هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه ۵۴ گل دوم را دریافت کرد. این بار روی یک حرکت هماهنگ از جمال موسیالا و سانه بود که خط دفاعی بارسا از هم باز شد و سانه در موقعیت تک به تک با مارک آندره تراشتگن، توپ را به گوشه دروازه بارسا فرستاد.

گل سانه به بارسلونا

علی رغم دو گل، برتری بایرن ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۶۰، بار دیگر همکاری موسیالا و سانه، یک موقعیت برای بایرن ایجاد کرد اما این بار ضربه موسیالا از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۳ بارسا می توانست یکی از گل های خورده را جبران کند اما پدری که روی پاس لواندوفسکی صاحب موقعیت شده بود، تعلل کرد و نویر با خروج به موقع دروازه تیمش را نجات داد.
در ادامه بازیکنان بارسا تلاش زیادی کردند تا گل های خورده را جبران کنند و صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر هم شدند اما باز هم در زدن ضربه نهایی دقت کافی را نداشتند و در نهایت بازی با همان دو گل به سود بایرن به پایان رسید.

منبع: ورزش سه

درباره نویسنده

مطالب مرتبط