بازیکن سابق اوساسونا در فولاد

بازیکن سابق اوساسونا در فولاد

باشگاه فولاد به صورت رسمی، خرید جدید و لالیگایی خود را معرفی و از جذب روبرتو تورس خبر داد.
به گزارش “ورزش سه”، همانطور که در هفته های گذشته نیز اعلام شده بود، روبرتو تورس کاپیتان سابق اوساسونا جدیدترین خرید فولاد در نقل و انتقالات زمستانی است. بازیکنی که تمام دوران حرفه ای خود را در اوساسونا سپری کرده و بیش از ۱۴ سال برای این تیم در رده های مختلف به میدان رفته است.

تورس که بیش از ۳۵۰ بار برای تیم اصلی اوساسونا بازی کرده و روی ۱۱۶ گل نیز تأثیر مستقیم داشته است، در دو پست هافبک میانی و وینگر بازی می کند و با قراردادی کوتاه مدت تا پایان فصل، به فولاد پیوست و قرار است تیم نکونام را در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی همراهی کند.

بیشتر بخوانیم: مهم‌ترین شایعات نقل و انتقالاتی فوتبال ایران در نیم فصل

روبرتو تورس


البته این بازیکن امسال فرصت چندانی برای بازی در ترکیب اوساسونا به دست نیاورد و تنها ۱۰ دقیقه در رقابت های لالیگا و ۱۸۰ دقیقه در مسابقات کوپا دلری به میدان رفت. او چندی پیش نیز یک نشست مطبوعاتی خداحافظی از اوساسونا برگزار کرد.
فولاد که تمرکز خود را روی رقابت های آسیایی گذاشته، باید اوایل بهمن به مصاف الفیصلی عربستان برود. نکونام نیز به همین منظور، به فکر تقویت تیم خود است و با جذب این بازیکن، جدایی یکی از بازیکنان خارجی تیم قطعی است. طبق قوانین لیگ برتر، هر تیم مجاز به جذب سه بازیکن خارجی با هر ملیتی و یک بازیکن آسیایی است. با حضور کولیبالی، پاتوسی و کنت، حالا باید منتظر جدایی یکی از این سه بازیکن بود.
روبرتو تورس ۳۳ ساله چند روزی است که در اهواز سکونت دارد و حتی دیدار فولاد برابر خوشه طلایی ساوه از رقابت های جام حذفی را نیز از نزدیک به نظاره نشست و پس از انجام مراحل اداری، امروز قرارداد او با این تیم به صورت رسمی اعلام شد.

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط