ژاوی: بارسلونا دیگر لیاقت ماندن در لیگ قهرمانان را ندارد

ژاوی: بارسلونا دیگر لیاقت ماندن در لیگ قهرمانان را ندارد

ژاوی هرناندس پس از تساوی خانگی ۳-۳ برابر اینتر در دور برگشت بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که در آن حریف ایتالیایی دو بار هم از میزبان کاتالان پیش افتاد، به خبرنگاران گفت: نیمه اول عالی بودیم، خوب حمله کردیم و اینتر را تحت فشار قرار دادیم. گاوی و پدری در میانه میدان خوب کار کردند. در نیمه دوم بیش از حد اشتباه کردیم و همین منجر به یکی از گل‌های اینتر شد. روی گل دوم اینتر هم مرتکب اشتباه شدیم و چنین اشتباهاتی نباید در این سطح از مسابقات رخ دهد. اشتباه کردن در لیگ قهرمانان تاوان سنگینی دارد. سعی کردیم به بازی برگردیم اما نتوانستیم و تیمی که نتواند در خانه خودش اینتر را شکست دهد، لیاقت صعود به مراحل بعدی لیگ قهرمانان را ندارد.

بارسلونا برای صعود کار بسیار سختی پیش رو دارد چرا که باید دو بازی بعدی‌اش که یکی از آنها در خانه بایرن مونیخ صدرنشین است را ببرد و امیدار باشد که اینتر هم دیگر موفق به کسب پیروزی نشود. به همین دلیل به نظر می‌رسد که کاتالان‌ها برای دومین سال متوالی در مسیر سقوط به لیگ اروپا قرار دارند.

بیشتر بخوانیم: بایرن ۲-۰ بارسا: مونیخ بدون لوا هم خوشحال است

ژاوی گفت: می‌دانیم که سرنوشت صعود دیگر در دست خودمان نیست. دیگر لیاقت ادامه حضور در لیگ قهرمانان را نداریم. امید چندانی هم به صعود نداریم و این تاوان سنگینی است که برای اشتباهات‌تان می‌پردازید. من سرمربی تیم هستم و باید مسئولیت کامل این شکست را بپذیرم حتی زمانی که بازیکنانم اشتباه می‌کنند. ما باید با تمرکز بیشتری بازی می‌کردیم اما نیمه دوم با رویکردی کاملاً اشتباه به میدان رفتیم. این نتیجه ضربه سنگینی به ما زد، البته واژه درستش ضربه بیرحمانه است. حالا باید روی لالیگا تمرکز کنیم چون می‌خواهیم صدرنشین بمانیم. فصلی طولانی در پیش است. باید ادامه دهیم.

منبع: تسنیم

درباره نویسنده

مطالب مرتبط