سامسونگ شروع به انتشار اندروید ۱۳ و One UI 5.0 برای سری گلکسی S21 کرد

سامسونگ شروع به انتشار اندروید ۱۳ و One UI 5.0 برای سری گلکسی S21 کرد

مدت کوتاهی پس از انتشار اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 برای سری گلکسی S22، حالا سامسونگ این بروزرسانی را برای کاربران سری گلکسی S21 منتشر کرده است. سامسونگ چند وقت پیش برنامه …

مدت کوتاهی پس از انتشار اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 برای سری گلکسی S22، حالا سامسونگ این بروزرسانی را برای کاربران سری گلکسی S21 منتشر کرده است.
سامسونگ چند وقت پیش برنامه زمانی انتشار One UI 5.0 برای گوشی‌ها و تبلت‌هایش را منتشر کرد و گفته بود در ماه نوامبر این بروزرسانی در اختیار کاربران سری گلکسی S21 قرار می‌گیرد و حالا به وعده‌اش عمل کرده است.

بیشتر بخوانیم: سامسونگ برای عرضه یک تبلت تاشو توسط اپل در سال ۲۰۲۴ آماده می‌شود

شروع انتشار اندروید ۱۳ برای سری گلکسی S21

سامسونگ پس از انتشار چندین نسخه بتا، حالا نسخه نهایی جدیدترین سیستم عامل موبایل گوگل را برای پرچمدارهای سال ۲۰۲۱ خود منتشر کرده. در حال حاضر چندین کشور اروپایی به این آپدیت دسترسی دارند و انتظار می‌رود به‌زودی کاربران در سایر کشورهای جهان هم قادر به دریافت آن باشند.

شروع انتشار اندروید 13 برای سری گلکسی S21کاربران برای دریافت این بروزرسانی مانند سایر آپدیت‌ها باید به بخش تنظیمات و بروزرسانی نرم افزار بروند و در صورتی که One UI 5.0 برای آن‌ها منتشر شده باشد، آن را دانلود و نصب کنند. این فرایند با توجه به سرعت اینترنت زمان متفاوتی از شما می‌گیرد.

سامسونگ گوشی‌ها و تبلت‌های زیادی را به اندروید ۱۳ آپدیت خواهد کرد و نه تنها کاربران پرچمدارهای این کمپانی، بلکه صاحبان گوشی‌های میان‌رده هم این سیستم عامل را تجربه خواهند کرد.

بیشتر بخوانیم: سامسونگ احتمالا روی یک عینک واقعیت افزوده جدید کار می‌کند

طبق گفته کره‌ای‌ها، در ماه جاری میلادی گوشی‌های سری گلکسی S20 و همچنین تبلت‌های سری گلکسی تب S8 و S7 به همراه گوشی‌های میان‌رده A53 و A73 اندروید ۱۳ را به همراه رابط کاربری One UI 5.0 دریافت می‌کنند. ماه آینده میلادی هم نوبت به محصولاتی مانند گلکسی A52s 5G می‌رسد.

منبع: دیجیاتو

درباره نویسنده

مطالب مرتبط