انتشار اندروید ۱۳ برای گلکسی M12 و نسخه آمریکایی گلکسی A13

انتشار اندروید ۱۳ برای گلکسی M12 و نسخه آمریکایی گلکسی A13

دارندگان گوشی‌ هوشمند گلکسی M12 و نسخه‌ی آمریکایی گلکسی A13 اکنون می‌توانند به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را روی دستگاه خود نصب کنند.

سامسونگ اخیراً به‌سختی تلاش کرده است به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را برای تعداد بیشتری از گوشی‌های هوشمند خود ارائه کند. این شرکت ابتدا آپدیت مذکور را برای مدل‌های پرچم‌دارش منتشر کرد و حالا دو گوشی مقرون‌به‌صرفه‌ی برند کره‌ای نیز این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند.

بیشتر بخوانیم: با ۹ ویژگی جدید و کاربردی اندروید ۱۳ آشنا شوید

غول فناوری کره‌ی جنوبی، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را برای گلکسی M12 و نسخه‌ی آمریکایی گلکسی A13 5G منتشر کرده است. این شرکت قبلاً آپدیت مذکور را برای نسخه‌ی اروپایی گلکسی A13 5G ارائه کرده بود اما حالا دردسترس کاربران آمریکایی نیز قرار گرفته است. ازطرف دیگر، دارندگان گلکسی M12 می‌توانند با نصب آپدیت جدید، طعم اندروید ۱۳ را روی دستگاه خود بچشند. البته این به‌روزرسانی فعلاً در روسیه منتشر شده است ولی به‌زودی در سایر نواحی جهان نیز ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانیم: سامسونگ و اپل کمترین آسیب را به محیط‌ زیست می‌ زنند

به گزارش Gizmochina، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ برای نسخه‌ی آمریکایی گلکسی A13 5G با شناسه‌ی A136USQU3CVK9 منتشر شده است. این آپدیت همچنین شامل وصله‌ی امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ می‌شود. البته مشخص نیست آیا سامسونگ تا پایان سال جاری این آپدیت را برای سایر دستگاه‌های اقتصادی خود نیز منتشر خواهد کرد یا خیر.

بیشتر بخوانیم: به روزرسانی گوشی ال جی ولوت، فصل اول ۲۰۲۳ به اندروید ۱۳

شناسه‌ی اندروید ۱۳ برای گلکسی M12 سامسونگ M127FXXU3CVL2 است که شامل وصله‌ی امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ نیز می‌شود، بنابراین دارندگان این دو گوشی در ایالات‌متحده و روسیه می‌توانند با مراجعه به مسیر Settings > Software update، نسبت به نصب نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل گوشی خود اقدام کنند.

منبع: زومیت

درباره نویسنده

مطالب مرتبط