افزایش فاصله امتیازی بارسلونا با رئال مادرید!

افزایش فاصله امتیازی بارسلونا با رئال مادرید!

آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا با کسب یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه مقابل ویارئال، حاشیه امنیت‌شان در صدر جدول رده‌بندی لالیگا را افزایش دادند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب سوم از هفته بیست‌و‌یکم لالیگای اسپانیا، یکشنبه شب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، تیم فوتبال بارسلونا در خانه ویارئال به میدان رفت که موفق شد میزبان خود را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد و با اضافه کردن سه امتیاز دیگر به کارنامه خود، فاصله‌اش را با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش یعنی رئال مادرید افزایش دهد.

تک گل دقیقه ۱۸ پدری، ستاره اسپانیایی خط میانی کاتالان‌ها برای ثبت هجدهمین برد فصل این تیم کافی بود تا آنها را ۵۶ امتیازی کند و فاصله‌شان را با کهکشانی‌ها موقتاً به ۱۱ امتیاز افزایش دهد، رئال مادریدی که چهارشنبه شب در آخرین بازی هفته بیست‌و‌یکم مسابقات از ساعت ۲۱ به وقت تهران پذیرای الچه خواهد بود.

پدری

پیش از مصاف کاتالان‌ها با زیردریایی زرد نیز سه دیدار دیگر برگزار شده بود که در مهمترین آنها اتلتیکومادرید با وجود ۱۰ نفره شدن در خانه سلتاویگو از دقیقه ۷۰، با گلی که در دقیقه ۸۹ ممفیس دپای به ثمر رساند، موفق به کسب سه امتیاز بازی شد و به لطف آن جایگاهش را در رده چهارم جدول تثبیت کرد.

بیشتر بخوانیم: بازگشت سوپرلیگ اروپا با ۶۰ تا ۸۰ تیم!

در دو بازی دیگر هم وایادولید، تیم رونالدوی برزیلی مقابل میهمانش اوساسونا به تساوی بدون گل رضایت داد و نبرد ختافه با رایو وایکانو هم یک – یک مساوی به پایان رسید.

منبع: تسنیم

درباره نویسنده

مطالب مرتبط