استراتژی ویژه هالند قبل از زدن پنالتی ۳ امتیازی

استراتژی ویژه هالند قبل از زدن پنالتی ۳ امتیازی

ارلینگ هالند استراتژی خود برای حفظ آرامش قبل از زدن پنالتی منجر به پیروزی مقابل کریستال پالاس را فاش کرد.

به گزارش “ورزش سه”، منچسترسیتی با تک گل ارلینگ هالند توانست میزبان خود کریستال پالاس را شکست داده و با یک بازی بیشتر موقتا فاصله‌اش با آرسنال صدرنشین را به دو امتیاز کاهش دهد. ستاره نروژی در دقیقه ۷۸ از روی نقطه پنالتی تک گل تیمش را به ثمر رساند.

پنالتی هالند به کریستال پالاس


او که بیست و هشتمین گل این فصل خود در لیگ برتر را ثبت کرد در خصوص پیروزی دشوار مقابل کریستال پالاس گفت: “در نهایت چیزی که بیشترین اهمیت را دارد، کسب سه امتیاز است. ما باید بازی ها را با پیروزی پشت سر بگذاریم و به کسب امتیاز ادامه دهیم.”

بیشتر بخوانیم: احتمال کنار گذاشته شدن بارسلونا از لیگ قهرمانان

سیتی در جریان بازی موقعیت های زیادی از دست داد تا اینکه هالند با ضربه ای نرم و دقیق از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد. او در مورد آرامش بالای خود در لحظه زدن ضربه گفت: “قبل از اینکه پنالتی را بزنم نباید به دروازه بان نگاه می کردم. برای همین به اسکوربورد ورزشگاه نگاه کردم و یک نفس عمیق کشیدم در آن لحظه باید سعی می کردم تمرکز خودم را حفظ کنم.”
هالند با تاکید به این که رقابت نزدیک قهرمانی با آرسنال باعث لذت او است افزود: “هر بازی به یک مبارزه می ماند و من واقعا از اینکه می توانیم به پیروزی برسیم لذت می برم. این جا در انگلیس من از تک تک ثانیه ها و رقابتی که وجود دارد لذت می برم و خوشحالم که بخشی از آن هستم.”

هالند

بیشتر بخوانیم: تصمیم بی‌رحمانه و باورنکردنی در مورد مسی/ فروش مسی برای باز شدن جا برای بازیکنان جدید!

منبع: ورزش۳

درباره نویسنده

مطالب مرتبط