آتش‌سوزی یک فروشگاه زنجیره‌ای و سقوط خودرو در دره با ۲ کشته در تهران

آتش‌سوزی یک فروشگاه زنجیره‌ای و سقوط خودرو در دره با ۲ کشته در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در یک فروشگاه زنجیره ای و همچنین سقوط خودرو در دره با ۲ کشته خبر داد.

سید جلال ملکی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ساعت ۱۹ دقیقه بامداد حادثه آتش سوزی ساختمان در خیابان شریعتی بالاتر از سیدخندان به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران دو ایستگاه با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

بیشتر بخوانیم: صدور هشدار زرد کاهش دما در استان تهران

وی ادامه داد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در ساختمان چهار طبقه اداری-تجاری و در طبقه همکف یک فروشگاه ۲۰۰ متری که شعب یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای است، آتش سوزی شده و افرادی در طبقات بالایی در میان دود غلیظ گرفتار هستند.

آتش نشانی

ملکی اظهار داشت: آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش نسبت به خارج کردن افراد اقدام کردند که البته این حادثه مصدومیت نداشت.

وی همچنین از حادثه سقوط یک خودروی سواری سمند به دره و فوت ۲ نفر خبر داد و گفت: ساعت ۲۳:۵۷ شب گذشته این حادثه در انتهای بزرگراه شهید خرازی بعد از جاده وردیج به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و با توجه به اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانان پایتخت است اما آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی تاکید کرد: آتش نشانان در عملیات جستجو پیکر بی جان مرد و زن جوانی را مشاهده کردند که احتمالا به دلیل سقوط خودرو به دره از داخل خودرو پرتاب شده بودند. جهت بررسی علت سقوط، این خودرو تحویل عوامل انتظامی و پلیس راهور شد و آتش نشانان به این عملیات پایان دادند.

منبع: ایرنا

درباره نویسنده

مطالب مرتبط